Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] Wyswietlacz w zegarach

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    69

    [ elektryka] Wyswietlacz w zegarach

    witam ponownie, w związku z zakupem 7 , powoli doprowadzam ją do stanu używalności, poprzednik zamiast płynu na zimę wlał wodę ale to mały pryszcz, następnie zainstalował przepływomierz odwrotnie do przepływu powietrza, ale wracając do problemu , po każdym zgaszeniu samochodu kasuje mi licznik dziennych kilometrów, po odpaleniu i przygazówce wyświetlacz wygasza, obroty spadają wyświetlacz świeci pełnym światłem i nie wiem o co chodzi. Może ktoś spotkał się z podobnym problem

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    99
    podepne sie pod temat , mam podobny problem dodatkowo jeszcze świeci mi po wyjęciu kluczyka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    32
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    W pierwszych modelach był ten problem ze licznik stawał na 299 albo 399 tys km nie pamiętam dokładnie a dzienne kilometry nabijały z tym ze po każdym zgaszeniu auta licznik zerował je i leciał od nowa. Doraźną pomocą w tym przypadku było wymienienie licznika lub ew. kości pamięci ( ale tego pewny tez nie jestem ). Jeżeli chodzi o rozbłyski to niestety nie mam pojęcia ale może to wszystko jest ze sobą powiązane, a jest tam chyba jeszcze jakiś akumulatorek w zegarach może to on padł i dlatego rozbłyskują i kasuje przebieg dzienny.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    sprawdzaliście stan akumulatora? Może jest już stary i daje ... ciała..? Jeśli aku na tą chwilę jest sprawne, sprawdzić trzeba by było alternator (czy ładuje) oraz regulator napięcia.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    99
    aku mam nowy , natomiast alternator... no wlaśnie po odpaleniu auta i przegazowaniu widac na oswietleniu ze laduje w wyższym zakresie obrotow , na niskich podświetlenie przygasa

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    69
    u mnie aku nowe, alternator ładuje, tylko u mnie na wolnych obrotach ładnie świeci, jak wkręcam silnik na obroty lub naciskam hamulec wyświetlacz blednie aż do zaniku, puszcze hamulec wszystko wraca do normy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •