Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Bmw E65 prosze o opinie

  1. #1
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk

    Bmw E65 prosze o opinie

    http://moto.allegro.pl/item891871481...er_okazja.html

    prosze o opinie na temat tego auta...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Jedno jest pewne kręcony licznik - bankowo. Ponadto bardzo styrane auto popatrz na plastiki. Mnie sie ten Shadow nie podoba i fabryczny to on napewno nie jest.

  3. #3
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Auto jest do oddania za 45tyś pytanie czy dostane za taką kase i w tym wyposażeniu coś w lepszym stanie...(do zrobienia tylna szyba do wymiany,dwa amory pneumatyki przód do wymiany,polerka lakieru bo troche rys,hydraulika tylnej klapy się zacina,lampy przód parują,pali się kontrolka silnika i visco raz działa raz nie,tapicera jest fatalna,urwane prawe lusterko).

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Za taka cene to chyba cos nie tak jest z tym autem.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Stary daj sobie spoks. Na podstawie samych zdjęc widac że to padaka. Lepiej dołożyc 15 koła i byc zadowolonym niż kupic sobie skarbonkę. A części na allegro wcale wiele nie ma. Zamienników praktycznie brak only ASO. Zwróc uwagę na kierę wygląda na to że właściciel zamiast skóry na rękach miał papier ścierny za te 170 tyś powinien mu ktoś wpierd spuścic. Oczywiście pewnie książka serwisowa zaginęła. Uwież mi e65 to nie e38 tu jak coś je..e to naprawdę może zabolec.

  6. #6
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Cena kusi aczkolwiek troche trzeba tam wpompować kasy.Chyba nie warto.

  7. #7
    Nie ma najmniejszego sensu się pchać w takiego trupa. No chyba że na dzień dobry wpakujesz ze 20 tyś albo lepiej. Tylko po co? Poszukaj czegoś zadbanego za 65-70 tyś. Finansowo wyjdzie tak samo, a przynajmniej będziesz miał od razu jeżdżące auto. Bo tego trupa to na wstępie tak na pół roku na warsztat trzeba by wstawić. Policz sobie w najgorszym wypadku- wymiana hydrauliki, visco, szukanie co jest nie halo z silnikiem. Może się uda w kilka dni, a może kilka miesięcy. No i jeszcze jedno- z tego co pamiętam, to wszyscy mówią żeby kupować auta po marcu '03 czy jakoś tak, bo wtedy coś tam grzebnęli z elektroniką i trochę ograniczyli awaryjność
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Odpuść bo to wygląda na bardzo pojemną skarbonkę. Tak jak mówi Jey, na e65 zadbaną trzeba wydać te 65tyś. Jakbym ja kupował samochód za tyle pieniędzy, to albo od kogoś sprawdzonego, albo osoba prywatna np z Niemiec czy Austrii. Żaden handlarz, turas ani komis.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Kolego, inni Ci dobrze radzą. Nie chcę Cię odwodzić od zakupu tego samochodu, bo zrobisz jak będziesz uważał, ale już kilkakrotnie byłem świadkiem sytuacji w warsztacie w Zgierzu, w którym serwisuję swoje auto, jak ludzie przyjeżdżali E65 i nogi im się uginały po usłyszeniu ceny naprawy (w ogóle przyjeżdżają do nich auta dość młode, >2002r.) Naprawa czegokolwiek w E65/E66 to już nie przelewki, to nie E38 gdzie chociażby silników i skrzyń w internecie znajdziesz na potęgę w stosunkowo niskich cenach. Usterki w E38 potrafią być drogie w naprawie, chociaż minęło już prawie 10lat od zakończenia jej produkcji i tak naprawdę wielu mechaników jest w stanie naprawić te auta poza ASO, E65 (E66) to natomiast nadal świeże auto, za naprawę którego musisz słono zapłacić (bo mało jest specjalistów) albo bawić się w naprawy w warsztatach, które pojęcia o takich autach nie mają. Ja bym tego nie kupił, z prostej przyczyny- bałbym się, że nie będzie mnie stać na wrzucenie kilkunastu tysięcy złotych w naprawy auta od razu albo w kilka miesięcy po zakupie. Uwierz mi, szkoda szukać takich 'okazji', bo nikt czegoś dobrego nie sprzedaje, robiąc wielkie promocje przyszłemu nabywcy.

  10. #10
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Dzięki za opinie.W polsce większość aut w przedziale do 60tyś jest w podobnym stanie.Chyba czeka mnie wycieczka do Niemiec albo pozostać przy e 38 :).Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •