Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Bmw E65 prosze o opinie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Artas w Niemczech jest podobnie sam byłem 3 razy na wycieczce jak szukałem i lipa wyszła. Oczywiście chodzi mi o cenę końcową włacznie z rejestracją i ocleniem bo ceny faktycznie są nieco niższe ale w sumie biorąc wszystkie koszty o których napisałem + wycieczka + musisz coś chapnąc + nie wiadomo czy trafisz na interesujący cię egzemplarz - kwestia do zastanowienia się czy faktycznie warto samemu jechac i próbowac coś sciągnąc. Pamiętaj o tym że powyżej 2 litrów akcyza wynosi ponad 18% od eurotax a to znacząca kwota.

  2. #12
    7ka
    Gość
    przestan sobie zawracac tym glowe..

    kiedys chyba bylo to auto na autoscaut lub mobile i mialo przebieg cos kole 400 w zwyz jesli dobrze pamietam..

    poza tym.. on ci mowi co juz jest do wymiany.. a co bedzie sie okaze

    co do Niemiec.. tanich aut nie ma dobrych.. w Polsce sa tansze niz w DE!!

    w DE auto dobre to auto drogie.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    7-ka wyjąłeś mi to z ust :) ja mam już etap poszukiwania 7 w rajchu za sobą i chciałem oszczędzic koledze zbędnych wydatków. Jak jechac to tylko po auto na handelek dla siebie raczej się nie opłaca. Tak jak napisałeś w DE auto dobre kosztuje i nie ważne jaki rocznik ważne że zadbane i w dobrym stanie. Wszystkie 7 w rozsądnej cenie miały najechane grubo ponad 300 tysi i były lekko mówiąc zmęczone lub coś w nich nie grało pod względem mechanicznym. Opłaca się tam kupic dla siebie pod jednym warunkiem a mianowicie masz możliwośc rejestracji auta w DE. Inaczej różnicę w cenie pochłania akcyza i suma sumarum wychodzi grubo wyżej niż zakup w PL.

    Ta 7mka jest zczochrana z Francji

  4. #14
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Auto było sprowadzane z Włoch.Szukam dalej jak coś znajde to dam znać.To auto mnie zainteresowało ponieważ jest w konfiguracji jaka mnie interesuje no może oprócz shadow no i daleko nie gnałem aby je obejrzeć.Ale stan w jakim to auto jest to już inna bajka :)

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar Driver313
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    41
    BMW
    Chwilowo brak.
    Skąd
    Sopot
    Fajna gablota ale chyba troche dobita.
    http://usterki.hobby-elektronika.eu/daewoo.html
    Ostatnio edytowane przez Driver313 ; 06-02-2019 o 12:57
    Olewam Wasz system,porządek i ład.

    Tam gdzie Ty jesteś - ja byłem.
    Tam gdzie ja jestem - Ty będziesz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •