Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Pompa ABS-U + STEROWNIK

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Panowie mi też świeci ABS I ASC.. :/
    Dodam, że prędkościomierz nie działa, natomiast ekonomizer i obroty są wskazywane poprawnie.. który to czujnik? Lewy tył? pozdrawiam..
    Biały

  2. #42
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Na pewno działa Ci ekonomizer?? Oblicza przejechane km?? Jak nie masz żadnych tego typu informacji to pada czujnik w lewym tylnym kole jak nie to... jest Das Problem.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Na pewno działa Ci ekonomizer?? Oblicza przejechane km?? Jak nie masz żadnych tego typu informacji to pada czujnik w lewym tylnym kole jak nie to... jest Das Problem.
    Witaj. Juz wyjasniam licznik nie nabija metrów, kilometrow przejechanych chodzilo mi o to "ekonomizer" pod tarczą obrotow.. jakie spalanie.. wiec który czujnik ?
    Biały

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Witam. Wczoraj chciałem podłączyc czujnik abs oryginalny na krótko połączyłem kabelki (bo nie miałem oryginalnego gniazda) i kontrolki nie zgasły.

    Zastanawiam się czy czujnik musi by włożony w swoje miejsce bo obwód jest zamknięty i powinny lampki zgasanc.

    W efekcie kontrolki dalej się palą i auto nie chce odpalic, tylko kręci :(
    728i

  5. #45
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Na pewno działa Ci ekonomizer?? Oblicza przejechane km?? Jak nie masz żadnych tego typu informacji to pada czujnik w lewym tylnym kole jak nie to... jest Das Problem.
    Witaj. Juz wyjasniam licznik nie nabija metrów, kilometrow przejechanych chodzilo mi o to "ekonomizer" pod tarczą obrotow.. jakie spalanie.. wiec który czujnik ?
    Jak nie działa prędkościomierz i licznik km to odpowiedzialny za to jest czujnik tylny lewy.
    Niekoniecznie umarł. Zwal najpierw koło otwórz puchę i sprawdź czy z kablami jest wszystko ok.
    Mi np. przegniło gniazdo i przewód... wszystko się rozleciało przy pierwszym dotknięciu :/
    Na szybko załatwiłem gniazdo z kawałkiem kabla i wymieniłem. Wszystko działa elegancko :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Dzieki bardzo.. ;) bedzie cieplej to sobie zobacze.. :) Pozdro..
    Biały

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Derreg
    Witam. Wczoraj chciałem podłączyc czujnik abs oryginalny na krótko połączyłem kabelki (bo nie miałem oryginalnego gniazda) i kontrolki nie zgasły.

    Zastanawiam się czy czujnik musi by włożony w swoje miejsce bo obwód jest zamknięty i powinny lampki zgasanc.

    W efekcie kontrolki dalej się palą i auto nie chce odpalic, tylko kręci :(
    Zanim kontrolkli zgasną po takiej operacji, to chyba trzeba ruszyć pare metrów samochodem do przodu, żeby komputer mógł "zczytać" dane ze wszystkich czujników.. jeśli nie będzie żadnych innych przerw w obwodzie, to powinne zgasnąć :) (jeśli źle pisze, to przepraszam, ale ja tak miałem... wymianiłem czujnik, zadowolony ide sprawdzić czy pogasły kontrolki, a tu zonk :/ Kontrolki świeciły tak jak przed wymianą... dopiero po przejechaniu +/- 50m zgasło wszystko :) )

  8. #48
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Możliwe, że zależy od sterownika (wieku auta) u mnie (12/99 3.0d) zgasły od razu jak powinny po odpaleniu auta :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •