Cytat Zamieszczone przez coboss
Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
Cytat Zamieszczone przez sylwekk
Drogę do domu na dowolnych żarówkach można było ustawić już w e38
Czy jest możliwość że to było w standardzie? bo z tego co pamiętam to ani Ty ani Greg mi tego nie ustawialiście ...
Ja to mam i wątpię aby coś takiego było ustawiane. 730d to auta po lifcie i zapewne takich bajerków mamy już od groma, kolejną też kupię z końca produkcji bo wiem, że w tedy wkładają w auta całe wieloletnie doświadczenia!

W E38 włączają się xenony na czas 30 sek. Włącza się je gdy kluczyk jest na 0 lub nie ma go już w ogóle w stacyjce po przez pociągnięcie do siebie dźwigni kierunkowskazu.

Świetna zabawka ale odradzam korzystanie zimą gdy temepratury spadają poniżej -10 :)
...tak samo z resztą jak w kólko otwieranie/zamykanie auta czy hydraulicznego bagażnika. Chcąc nie chcąc takie zabawy chłoną sporo prądu...
Oj Coboss widze ze jeszcze duzo rzeczy nie wiesz o E38 :P

Wszystkie E38 z LCM3 (po lifcie) maja mozliwosc dowolnej konfiguracji. (Roczniki z lat 96-98 wyposaozne w LCM2 tez maja mozliwosc przeprogramowania oswietlenia jednak w porownaniu do LCM3 bardzo ograniczona )
Odprowadzanie na xenonach-> to akurat standard i niestety zle to wplywa na ich zywotnosc (tak jak piszesz zwlaszcza na mrozie) wiec lepiej ustawic to na dlugich (ja tak mam) lub jak ma Sylwek na przeciwmgielnych lub jesli parkujesz przodem do sciany/przeszkody na swiatlach wstecznego. :]

p.s: "w tedy" pisze sie wtedy ;)