Strona 54 z 55 PierwszyPierwszy ... 44452535455 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 547

Wątek: Kodowanie sterownikow w e65 - NCS EXPERT !

  1. #531
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Darth
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    141
    BMW
    E65
    Skąd
    Łódź
    Witam mam problem przestala mi chowac sie kierownica po wylaczeniu zaplonu ktos wie jak ja zakodowac/zaprogramowac od nowa?

  2. #532
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Ale ręczne podnoszenie/opuszczanie przy użyciu przycisku z boku kolumny kierowniczej działa nadal?

  3. #533
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Darth
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    141
    BMW
    E65
    Skąd
    Łódź
    Tak recznie wszystko hula jak nalezy i wczesniej kierownica dziala bez zarzutu po wyjeciu kluczyka sie chowala a po odpaleniu auta wysuwala na wstawiona pozycje

  4. #534
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    7
    BMW
    E65
    Skąd
    Wlkp
    Panowie nie mogę zakodować auxa. Problem w tym ze wywala mi błąd kiedy chce dopisać do FA +NAUX. auto mam z 2006 roku z marca jak dobrze pamiętam.. w czym problem??

    EDIT : chyba udało mi się zakodować aux bo w monitorze pokazało mi się AUX ale nie mogę w nią wejść... w MMIGT przestawiłem na active tylko. czy coś jeszcze muszę zrobić???
    Ostatnio edytowane przez crm123 ; 25-05-2019 o 15:53

  5. #535
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    witajcie mam problem kupiłem X5 e53 z 2006 roku anglika i przy zamknieciu mrygaja wszystkie swiatła czyli kierunki krotkie długie halogeny no i tył stopy kierumki mgielne to samo przy otwarciu istna dyskoteka nie bardzo wiem gdzie szukac zeby to wyłaczyc moze pomożecie bo troche szkoda aku na te dyskoteki
    BUMERMANIAK

  6. #536
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Przekoduj z UK na EU wszystkie opcje w LMA albo przekoduj pustym man na początek

  7. #537
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    7
    BMW
    E65
    Skąd
    Wlkp
    Witam. Mam auto z końca 2006 roku i chciałem zakodować swiatła dzienne przez DRL ale w notatniku nie mam tych opcji które trzeba pozmieniać...
    ktoś coś podpowie>?? w innych E65 które miałem zawsze były te opcje i po zmianie działały pięknie a teraz nie ma tych opcji.....

  8. #538
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    PWM_FL_FKT_DRL_33
    wert_02

    VERHALTEN_DRL_TFL_33
    drl_h
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #539
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    2
    BMW
    Bmw e65 730D
    Skąd
    Zd-Wola
    Witam. Po wymianie MMI na polift podczas ogarniania bluetooth w idrive znikły mi opcje wyświetlania błędów oraz inspekcji typu filtry itd, da się te opcje dokodować spowrotem?

  10. #540
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    7
    BMW
    E65
    Skąd
    Wlkp
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    PWM_FL_FKT_DRL_33
    wert_02

    VERHALTEN_DRL_TFL_33
    drl_h

    Tylko te dwie opcje?? zrobiłem tak i nadal nie działają światła dzienne....

    Ista wywala mi trzy błędy w LM :
    9CB6
    9CB3
    9CB2

    z tego co wiem nie działają czujniki od poziomowania xenonów tylny i przedni przy wahaczach ale czy to może mieć wpływ na działanie świateł dziennych???

    W chwili kodowania kiedy w NSC pisze "coden enden" ( kodowanie zakończone) na chwile zapalają się dzienne w drl i gasną.... dodatkowo w liczniku zapala sie czerwona kontrolka auta na podnośniku i pisze odpal auto i nie gaś coś w tym stylu - po chwili ta kontrolka gaśnie. Aku mam nowy Bosch i zameldowany

    jakiś pomysł?
    Ostatnio edytowane przez crm123 ; 09-09-2021 o 11:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •