Strona 43 z 55 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 548

Wątek: Kodowanie sterownikow w e65 - NCS EXPERT !

  1. #421
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Kodowanie sterownikow w e65 - NCS EXPERT !

    Dzieki bardzo pomocne nie znalazłem odpowiedzi dlatego zadałem pytanie do osób które sa obeznane w kodowaniu i wiedza czy jest możliwość jakiś tego zakodować
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 01-11-2017 o 13:46

  2. #422
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Jakby się dało to @Cursor na pewno by to wtedy potwierdził. Problem ,że on tego nie zrobił więc ja uznałem ze się nie da i wkleiłem Ci link

  3. #423
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Nie mozna dziennych na mgłowych. To co w ogóle za pomysł.

  4. #424
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jakby się dało to @Cursor na pewno by to wtedy potwierdził. Problem ,że on tego nie zrobił więc ja uznałem ze się nie da i wkleiłem Ci link
    A teraz zrozumiałem. Nie padła tam konkretna odpowiedz.

    Dlaczego nie można w przeciwmgłowych dziennych zrobic? Przygasić je troche i tyle tak jak długie.

    Dzieki zostawiam temat

  5. #425
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Też tak chciałem ale sie niestety nie da. Myślałem już nad osobnym układem może nawet takim gotowcem co są do ledów co ludzie dodatkowo montują ,tyle ,że chciałem do halogenów zamontować żarówki ledowe. Po właczeniu normalnego xenona tamto automatycznie by zgasło. Można by wtedy używać przełącznika świateł w pozycji "AUTO".
    Problem tylko taki że nie byłoby wtedy normalnych świateł przeciwmgłowych a i żarówki musiałyby zostać wpięte w instalacje bo zaraz by sypał błędami na powitanie. Odpuściłem dlatego takie rozwiązanie bo to trochę druciarstwo a takie dokładane ledy za sklepu motoryzacyjnego nie podobają mi się. Dzienne na długich też średnio wyglądają aczkolwiek można by spróbować jak Cursor radził i zamontować ledy H7 i jest nadzieja ,że fajnie by to wyglądało. Szkoda tylko ,że wtedy nie ma opcji aby wogóle nic nie świeciło bo te dzienne będą zawsze.

  6. #426
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Moduły LM nie umożliwiają dziennych w przeciwmgłowych. Jedynie ringi(LM2) lub drogowe
    Tylko moduły FRM w E90/E70 umożliwiają takie rozwiązanie.

    O ile do świateł drogowych większość policjantów nie czepia się, to przy światłach przeciwmgłowych zapewne będzie gorzej. U nas w mieście to przerabialiśmy

    Inna opcja to rozkleić lampy i użyć ringów jako dziennych:


    Na zdjęciu SMD II z allegro w przedliftowej bixenonowej lampie
    W E46 i E38 sprawdzają się jako dzienne, więc tutaj też dadzą radę
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #427
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    Witam
    Mam u siebie dokodowane światła dzienne w drogowych i w pozycji AUTO działają z czujnikiem zmierzchu czyli w dzień drogowe a wieczorem xenon...zauważyłem że jeżeli zgaszę samochód w pozycji auto w dzień jest ok lecz jeżeli jest ciemno to po zgaszeniu i wyjęciu kluczyka swiecą się pozycje. Dodam że jeżeli pokrętło będzie przestawione do końca w prawo to tego nie ma. Co trzeba zmienić w trc. lub dummy aby w pozycji auto o każdej porze nie pozostawały pozycyjne po wyciągnięciu kluczyka?
    Dodam że wpis LICHT_AN_WARNUNG mam na nicht_aktiv
    Ostatnio edytowane przez scott ; 08-11-2017 o 16:34
    NO FIGHT NO LIFE!!!!!

  8. #428
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Po otwarciu drzwi kierowcy pozycyjne nie gasną(na trybie auto)?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #429
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    Po otwarciu pojawia się komunikat o zapalonych światłach oraz gong, po zamknięciu drzwi świecą pozycyjne, ale zauważyłem że po zamknięciu i zaryglowaniu auta gasną...
    Przy ustawieniu auto kiedy jest widno nie ma tego w ogóle
    NO FIGHT NO LIFE!!!!!

  10. #430
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Masz comfort access?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •