Strona 2 z 55 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 547

Wątek: Kodowanie sterownikow w e65 - NCS EXPERT !

  1. #11
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Drogę do domu na dowolnych żarówkach można było ustawić już w e38
    Czy jest możliwość że to było w standardzie? bo z tego co pamiętam to ani Ty ani Greg mi tego nie ustawialiście ...

    Czy jest opcja ustawienia w e38 otwierania tylko drzwi kierowcy ?
    Pewność na każdym kilometrze ...

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    Czy jest możliwość że to było w standardzie? bo z tego co pamiętam to ani Ty ani Greg mi tego nie ustawialiście ...

    Czy jest opcja ustawienia w e38 otwierania tylko drzwi kierowcy ?
    Nie pytałeś, to Ci nie ustawiliśmy. Selektiv Verigelung mozna jak najbardziej ustawić w e38. Tylko szybko się z tego rezygnuje.... ;)

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Tylko szybko się z tego rezygnuje....
    Sylwek, co przez to chesz powiedzieć??

  4. #14
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    Czy jest możliwość że to było w standardzie? bo z tego co pamiętam to ani Ty ani Greg mi tego nie ustawialiście ...

    Czy jest opcja ustawienia w e38 otwierania tylko drzwi kierowcy ?
    Nie pytałeś, to Ci nie ustawiliśmy. Selektiv Verigelung mozna jak najbardziej ustawić w e38. Tylko szybko się z tego rezygnuje.... ;)
    Albo w Belgii włączyli albo było w standardzie :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez komando
    Sylwek, co przez to chesz powiedzieć??
    Konieczność podwójnego wciśnięcia klawisza na pilocie przy otwieraniu całego auta... Z czasem staje się irytujące...

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Drogę do domu na dowolnych żarówkach można było ustawić już w e38
    Czy jest możliwość że to było w standardzie? bo z tego co pamiętam to ani Ty ani Greg mi tego nie ustawialiście ...
    Ja to mam i wątpię aby coś takiego było ustawiane. 730d to auta po lifcie i zapewne takich bajerków mamy już od groma, kolejną też kupię z końca produkcji bo wiem, że w tedy wkładają w auta całe wieloletnie doświadczenia!

    W E38 włączają się xenony na czas 30 sek. Włącza się je gdy kluczyk jest na 0 lub nie ma go już w ogóle w stacyjce po przez pociągnięcie do siebie dźwigni kierunkowskazu.

    Świetna zabawka ale odradzam korzystanie zimą gdy temepratury spadają poniżej -10 :)
    ...tak samo z resztą jak w kólko otwieranie/zamykanie auta czy hydraulicznego bagażnika. Chcąc nie chcąc takie zabawy chłoną sporo prądu...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    7ka
    Gość
    no Sebek.. zaciekawiles nas tymi opcjami :D

  8. #18
    Mnie się podoba opcja z szyberdachem,mam nadzieje że S-ek juz nad tym myśli :D dobrze że załozył szyber to jest opcja że może bedzie to działać w e-38 :hah: :hah:

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ja to mam i wątpię aby coś takiego było ustawiane.
    To, że wątpisz, niczego nie dowodzi. Sterowniki mają po prostu opcje, które wchodzą w zakres Car/Key Memory i są ustawiane zgodnie z życzeniem właściciela auta. Ja np. drogę do domu mam tylko na lampach przeciwmgielnych z przodu. Przekop forum, a zobaczysz, jakie opcje wchodzą w zakres CKM.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Jak to jest z tymi światłami dziennymi, mozesz zrobic fotke jak na nich wyglada auto? Czy to oznacza, ze ksenony sie nie palą gdy masz je wlaczone?

    No i druga sprawa - drobiazg - jak zaczac w ogole zabawe z NCS Expert? ;)

    Mam to u siebie razem z inpa, ale chyba reka Boska pokarala autorow tego softu i zrobili ją w zlym jezyku. Da sie uruchomic to po angielsku? No i jak wejsc w ustawienia jakiekolwiek, jak juz wlacze program? Moj informatyczny 6ty zmysl milczy, a nie chce za bardzo grzebac zeby nie przestawic softu i nie zrobic sobie z 745i np 730d w sterownikach. Nagle zaczac jeździc na rope, to bylobo złe, prawda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •