Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [pozostałe] ET felg do E32

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    Dokładnie przy takim et40 dystanse będą niezbędne zarówno z przodu jak i z tyłu, nawet zastanawia mnie czy felga bez dystansu wejdzie na przód skoro fabryczne et przy 7J wynosi 20. Pamiętam jak miałem założone felgi 9J z et15 to na przodzie brakowało dosłownie 2mm by felga obcierała.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Niestety po założeniu dystansów mogą się zacząć sypać łożyska w kołach, bo jednak są dużo bardziej obciążone... :/
    Najlepiej kupować fele z odpowiednim ET niż się bawić potem w dokładanie dystansów...
    Sorry, ale dla mnie to już jest rzeżba..
    Na E32 najładniej jednak wygląda ET13-15, jest wtedy ładnie wysadzona ;)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    32
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Niestety po założeniu dystansów mogą się zacząć sypać łożyska w kołach, bo jednak są dużo bardziej obciążone... :/
    Najlepiej kupować fele z odpowiednim ET niż się bawić potem w dokładanie dystansów...
    Sorry, ale dla mnie to już jest rzeżba..
    Na E32 najładniej jednak wygląda ET13-15, jest wtedy ładnie wysadzona ;)
    Kolego co do dystansów i ich złego wpływu na łożyska to wydaje mi się ze jeżeli będą profesjonalnie wykonane z lekkich materiałów ( aluminium ) to furka nawet nie zauważy ze to nie fabryka. Jest wiele felg tego samego wzoru i producenta z rożnym odsadzeniem do różnych modeli aut, tu dołożony zostanie "brakujący element", co innego gdyby do et np 13 dołożyć dystans np 5cm. Co do ostatniego zdania twojej wypowiedzi to zgadzam się z tobą ze ET 13 jest najlepszym odsadzeniem do e32 ponieważ idealnie równa się z rantem błotnika, sam mam Shnitzery z takim et w swojej e32.

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar Stvstifler
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    95
    BMW
    E32 750iA
    Skąd
    wro
    Czy po założeniu dystansów do moich felg z ET40 z przodu nic nie bedzie obcierało ? No i jak jest z tym tyłem, bo znajomy mowil ze jezdzil z ET40 na tyle a z przodu mial wlasnie dystanse bo obcierało.


    pozdrawiam

  5. #15
    Dystanse będziesz musiał założyć takie około 20mm, żeby wyjść na seryjne ET (około 20). Proponuję założyć dystanse i z przodu i z tyłu, bo różnica będzie dość istotna, jeśli dasz je tylko na przód.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Stvstifler
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    95
    BMW
    E32 750iA
    Skąd
    wro
    Kolego mam wlasnie tylko dwa dystanse po 20mm kazdy. Jeśli założe je tylko na przód to tył będzie jakoś istotnie powodował odczuwalną różnice w jezdzie bądź moze sie coś niszczyć ?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Stvstifler
    Kolego mam wlasnie tylko dwa dystanse po 20mm kazdy. Jeśli założe je tylko na przód to tył będzie jakoś istotnie powodował odczuwalną różnice w jezdzie bądź moze sie coś niszczyć ?
    Napewno będzie różnica wizualna,jeśli nie przeszkadza tobie że przód będzie szerzej a tył wężej,to zakładaj :)

  8. #18
    Początkujący Użytkownik Awatar Stvstifler
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    95
    BMW
    E32 750iA
    Skąd
    wro
    Ale czy będzie coś obcierało ? Chodzi o przeszkody w postaci błotnik, McPherson, itd

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Stvstifler
    Ale czy będzie coś obcierało ? Chodzi o przeszkody w postaci błotnik, McPherson, itd
    Zakładaj na tył również, bo na pewno będzie obcierało...
    Możesz jedynie założyć mniejsze jeśli będzie taka możliwość.
    Najlepiej podjędż do jakichś kolesi którzy handlują tym tematem, a na pewno coś ci doradzą, może nawet będziesz mógł sobie zrobić przymiarkę itd. ;)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    przy feldze 7j to by pasowało ET w okolicy 10, żeby to fajnie wyglądało :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •