Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jakie mapy do NAVI

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    71

    Jakie mapy do NAVI

    Czy do navi mozna zapakowac tylko mapy ori BMW czy inne takze? Czy wtedy polecenia daje po polsku czy tylko obcojezyczna?
    RobRoy

  2. #2
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    BMW bazuje na mapach Navteq więc tej firmy szukaj - nie ważne do jakiego auta. Takie same występują również np. w Peugeotach więc nie musi byc orginał. Sam używam jednej płyty z nawigacją w obu autach. Komunikatów nie zmienisz na polskie bo do tego potrzebny jest odpowiedni soft (oprogramowanie) a nie same mapy.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford

    Post

    Ja mam mapy z nawigacji która jest w Jeep Grand Cherokee. Jak coś to mogę wrzucić i się "podzielić" jak ktoś potrzebuje. Są w miarę aktualne bo chyba 2008 rok.
    Ostatnio edytowane przez cutthr0at ; 28-07-2015 o 11:55

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    71
    Czyli normalnie dzialaja wszystkie mapy? Zalezy mi najbardziej na Euopie? W polsce nie korzystam z Navi. Czy gada po Polsku czy angielsku/niemiecku
    RobRoy

  5. #5
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Cytat Zamieszczone przez RobRoy
    Czyli normalnie dzialaja wszystkie mapy? Zalezy mi najbardziej na Euopie? W polsce nie korzystam z Navi. Czy gada po Polsku czy angielsku/niemiecku
    Mapy firmy Navteq (zarównno Polska jak i Europa) działają normalnie, zwróc tylko uwage tylko czy nie jest to mapa DVD bo taka nie pójdzie (chyba że masz MK4). W jakim języku ,,gada,, zależy od ustawien języka w aucie - komunikatów BC.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •