Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] czy mozna jakos podpiac mp3 do radia w e38?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec

    [ elektryka] czy mozna jakos podpiac mp3 do radia w e38?

    witam moja e38 nie ma zmieniarki cd mam opcje z tv tym malym i czy jest jakas mozliwosc zeby podpiac do radia mp3 albo discmena?? podlaczenie mp3 przez ta kasetke z kablem nie wchodzi w gre bo jakos jest do dupy.bede wdzieczny za wszelkie wskazowki.pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice

    Re: [ elektryka] czy mozna jakos podpiac mp3 do radia w e38?

    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    witam moja e38 nie ma zmieniarki cd mam opcje z tv tym malym i czy jest jakas mozliwosc zeby podpiac do radia mp3 albo discmena?? podlaczenie mp3 przez ta kasetke z kablem nie wchodzi w gre bo jakos jest do dupy.bede wdzieczny za wszelkie wskazowki.pozdrawiam
    Witaj tak na szybko to podłączysz z tyłu (pod kratkami ogrzewania między siedzeniami) na tunelu powinny być 2 wejścia audio i wideo (mały JACK) ale z tego co pamiętam chyba chodzi w MONO ale przetestuj. Pozostałe możliwości podpięcia to już chyba tylko ingerencja w instalację samochodu. Może ktoś już robił taki trick jakoś łatwo i napisze tu coś na ten temat zobaczymy. pozdro ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    no dzieki za info tak wlasnie zrobilem chodzi nawet ok tylko potrzebny jest jakis super jakosci kabel zeby nie bylo zaklocen. a pisales tez o ustawieniach tv, szukalem dzisiaj u siebie tego ustawienia K1 nie mam czegos takiego. ja mam auto z listopada 1997r tzn ze musze cos upgrade'owac ?

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,


    przy modulach radia BM23, BM24 nie ma mozliwosci wprowadzenia sygnalu stereo do systemu
    centralnie poprzez wejscie AUX in.

    Niestety jest to mozliwe tylko w MONO.

    Sygnal mozna wpuscic w stereo tylko przez kasete, transmitter fm - przez fale radiowe, lub przez specjalny modul (ktory bedzie osiagalny wkrotce u mnie) - ale tylko jezeli twoj modul video wspolpracuje juz z kompem nawigacji MKII lub wyzej.

    Przy module radiowym BM54 (0d okolo 2000 roku i nie tylko w e38) - mozna wyciagnac z odbiornika przewody do AUX in w stereo.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    dzieki sebek. tylko nie wiem nawet jaka wersje mam tego tv i radia :) odnosnie ustawien do telewizji wszyscy mowili ze dobrze odbiera na k1 czy k2 a ja nie mam takiego ustawienia u siebie,tak sobie odbiera mi na pal europa. pozdro

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    dzieki sebek. tylko nie wiem nawet jaka wersje mam tego tv i radia :) odnosnie ustawien do telewizji wszyscy mowili ze dobrze odbiera na k1 czy k2 a ja nie mam takiego ustawienia u siebie,tak sobie odbiera mi na pal europa. pozdro
    Ja ustawiłem na KOREA chyba południowa i jest ok a inne trzeba sprawdzać... ;) to powinno być u ciebie co do wersji to sprawdz jakie masz mk (od 94 do 09.97 było mkI od 97 do 09.99 mkII póżniej mkIII do końca produkcji E38 jest jeszcze mkIV, ale to juz po zakończeniu produkcji E38) i to ma znaczenie w dalszych kombinacjach przy całym systemie... W/g tego co podałeś po dacie produkcji masz mkII. Najnowsze softy to dla mkI - 72 dla mkII - 81 (wszystko znajdziesz na forum poszukaj) pozdrawiam ;)

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    ja mam ustawione na Romania..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •