Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Wątek: nierzetelnśc forumowiczów

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    98
    BMW
    740
    Skąd
    Mircze

    nierzetelnśc forumowiczów

    pisze tą wiadomość specjalnie w tym dziale gdyż całośc zdarzenia jest ścisle powiązana z Forum i dotyczy E32. A minowicie w miesiacu maju poprzedniego roku potrzebowałem troche części do mojej 740. skontaktowałem się poprzez forum z osoba o nicku "rodzinabmw" a dokładnie z jej mężem który obiecał mi załatwić i wysłac potrzebne części. Wierząc w uczciwość i dobre intencje kolegi z forum przesłałem mu pieniadze (340 zł) na zakup podzespołów. Po dziś dzień nie odzyskałem pieniędzy a jedynie ich części (150 zł) w miesiacu październiku czyli po pol roku od czasu wyslania pieniedzy. Mimo kontaktu telefoniczniego a dokladnie smsów (bo telefonu ode mnie ta osoba odebrac nie chciala) i zapewnien ze pieniadze lada dzien beda u mnie na kacie poki co ich nie ma. Od poczatku stycznia jestem olewany bo juz nawet na smsy ode mnie nielaska jest odpisac postanowilem naswietlic szanownym forumowiczom ja sie bawia niektórzy z Nas kosztem innych. Wiem ze suma nie poraza bo nie o to w tym chodzi ale o normalnosc i pomoc koleżeńska na Forum. Acha i na koniec w poniedziałek wybieram się na Policję z ta sprawą bo nie lubię byc robiony nie powiem w co przez prawie rok czasu. Pozdrawiam wszystkich i ostrzegam przez wiarą w ludzi na forum

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Dziękujemy za info !!!
    Gra muzyka

  3. #3
    Ciekawe co na to druga strona konfliktu...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    98
    BMW
    740
    Skąd
    Mircze
    wlasnie mi sms napisala ze nie ma kasy od grudnia i na karte do telefonu musial porzyczyc zeby mi odpisac :what:

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Rodzinabmw to aktywny forumowicz - mam nadzieję ,że jakoś całą tę sytuację racjonalnie wytłumaczy ... na co z niecierpliwością czekamy ...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Potwierdzam - "Rodzinabmw" ( wcześniej "Fankabmw") to nie do końca uczciwy i słowny sprzedawca - kiedyś chciałem dla kolegi kupić od nich częsci do e32 - ustaliliśmy cenę itp po czym kontakt się urwał- pisałem na gg , męczyłem temat bo jak wszystko było uzgodnione to nie chciałem kupować od kogoś innego. Po dłuższym czasie napisali, że mogą mi sprzedać części ale drożej bo jest na nie inny kupiec ( cena wzrosła o 50%) ...



    No tak to się chyba nie robi... Dla mnie ta osoba (osoby) jest całkowicie nieodpowiedzialna i nie radzę robić z nią żadnych interesów.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Fajnie, że ten temat się pojawił, bo być może w niedalekiej przyszłości dobiłbym z tym forumowiczem targu.
    Co do pozostałej kwoty, czyli 190 zł, to chyba na Policji niewiele uzyskasz - takie kwoty nie są ścigane z urzędu (chyba musi być powyżej 300 lub 350 zł). Pozostaje Ci sprawa z powództwa cywilnego. Jeśli się mylę, a ktoś zna temat lepiej, to proszę o sprostowanie!
    Moim skromnym zdaniem warto było by założyć specjalny podpięty temat, w którym byłyby poruszane właśnie takie sprawy.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Już jakiś czas ten osobnik swoimi wypowiedziami sprawia że scyzoryk się w kieszeni otwiera..Jeżeli to prawda to brzydko i wstyd.Od grudnia bez kasy to nieciekawa perspektywa..
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    98
    BMW
    740
    Skąd
    Mircze
    ciesze się ze to nie tylko moje zdanie ze chamstwo i nieuczciwośc trzeba tepic dzieki chlopaki za wsparcie. odroczylem mu splate do 10 lutego niby ma miec kase (sam podal ten termin jakies pol godziny temu oczywiscie przez sms). ja wiem ze suma nie poraza 190 zł zostalo ale liczy sie sam fakt ze w maju juz rok minie :D . Niech sie cieszy ze ja mieszkam na samym wschodzie (5 km od Ukrainy) a on na zachodzi bo moi koledzy z Ua by mu wytlumaczyli ze bardzo nieładnie postapil a nikt nie bedzie pedalowal przez cala Polske zeby mu "wytlumaczyc" bo wacha wiecej wyjdzie :razz:

  10. #10
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Wszyscy są już poinformowani, więc nie rozpędzajcie się nad miarę w swoich wypowiedziach !!
    Gra muzyka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •