Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: BMW E-32 735iA

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Michael7 - instalację można założyć tak, że i na silverze ciśnienie przy 250 koniach nie będzie spadać drastycznie - wystarczy trójnik pomiarowy dać przed filtr fazy lotnej ...

    Jak masz staga to można zrobić testa - jak zachowuje się ciśnienie i temp przy max obciążeniach. Wtedy można to sprawdzić obiektywnie i polecać lub nie polecać tego reduktora na forum ...

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyz84
    Cytat Zamieszczone przez Michael7
    Ale do jazdy do 4500 rpm z starcza bez problemu. Przy 6000 rpm spadek ciśnienia nie byłby bardzo duży, może do 0,7 tylko że na automacie to jest i tak bardzo chwilowe.
    Jak długo masz go zamontowanego w samochodzie? nie dzieje sie z nim nic?
    Krótko. Od 4 miesięcy i jakiś 5500 km. Nic złego się nie dzieje.

    A co do filtrów dodam że mam CZAJA FL-02 dla układu V (filtr o dużej przepustowości, podwójny).
    Pamiętaj jednak że choć reduktor jest tani to trzeba do niego dokupić elektrozawór (wiele ma zintegrowany). Ja kupiłem BRC Super cośtam, kosztował z filtrem 140 pln.


    Pozdrawiam

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja polecam zawór z filtrem fazy lotnej VALTEK BFC - ma bardzo duży przelot ...


    BRC super - mimo, że na rurkę 8mm w środku ma przelot taki sam jak wersja na 6mm - więc mały ...


    Temat tego zaworu rozpracowywałem dość długo i tylko Valtek BFC ma w środku duży przelot .

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    57
    Ja tam narazie póki co nie jeżdżę na gazie, a przymierzam się do założenia instalacji sekwencyjnej.

    A tak po za tym nie wykorzystuje całej mocy, bo nie mam po co.
    Nie bójmy się ratować ludzkiego życia, w razie wypadku starajmy się pomagać jak tylko możemy. Życie jest bezcenne nie da się go kupić..
    POZDRAWIAM WIELBICIELI MARKI BMW I RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •