Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: BMW E-32 735iA

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyz84
    No, mogę się pochwalić, ze założyłem wszystko i zrobiłem około 50 km, wielokrotnie włączałem gaz i wyłączałem, nic nie syczy, nie śmierdzi, czyli chyba naprawa się udała.
    Wielkie gratulacje dla Ciebie :)

    Wymiana membran zawsze pomoże, przynajmniej przestanie mulić i mniej palić.


    Cytat Zamieszczone przez Zielonyz84
    Niemniej jednak jutro jadę zamówić przewód 8mm, bo teraz mam 6mm.

    Czy taka różnica w przekroju przewodu może miec odczuwalny wpływ na moc?

    Ta różnica może i napewno będzie odczuwalna.. tak samo ja muszę wymienić ten przewód na fi8


    Zawsze będzie delikatna różnica między PB a LPG

    Cytat Zamieszczone przez p3xeon
    radzi se
    Bardzo bym prosił o używanie na forum poprawnej polszczyzny, to tak na marginesie ;)

    p3xeon, nic z Twojej wypowiedzi nie zrozumiałem. :x

    Jeszcze przystałoby, podjechać do gazownika, by ustawił Ci gaz na komputerze i na analizatorze spalin.
    Nie bójmy się ratować ludzkiego życia, w razie wypadku starajmy się pomagać jak tylko możemy. Życie jest bezcenne nie da się go kupić..
    POZDRAWIAM WIELBICIELI MARKI BMW I RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    hmm a ty jesteś gazownikiem czy ratownikiem medycznym ?

    jeśli nie masz pojęcia czemu KME GOLD albo MAGIC III nie daje rady w E32 735

    to zajmij się ratowaniem ludzi bo bycie gazownikiem ci nie wychodzi

    Reduktory Na Takie Które nie dają rady dzielimy na :

    Takie w którym opada ciśnienie i jest ubogo w wyższych obrotach

    Takie w którym zamarza gaz po dłuższym ciśnięciu


    Miałem wcześniej BMW E36 M3 (USA) 3,2 245koni i przerabiałem temat gazu - podziękuje

    między innymi miałem i KME GOLDa i MAGIC III oraz Zavoli Zeta s jak i KME Silvera

    i albo zamarzał gaz i węże do wtryskiwaczy były oszronione pomimo że reduktor był gorący , po takim zamarznięciu musiałem jechać na kalibracje wtrysków bo nie równo chodził na wolnych obrotach

    ew 2 typ to był absolutny brak mocy powyżej 4000 obrotów w szczególności na Zavoli Zeta ale nic nie zamarzało


    reasumując KME GOLD czy Magic 3 nadaję się w autach które jeżdżą tak że się nadają na założenie "L" na dachu z tym że od czasu do czasu można przycisnąć na chwilkę

    reasumując KME Silver czy Zavoli nadaję się w autach które jeżdżą tak że się nadają na założenie "L" na dachu i ma się 23 punkty karne ...


    ja swój temat z gazem rozwiązałem zakładając 2 reduktory , nic nie zamarzało i nie spadało ciśnienie

    czyli 2 reduktory do 250 koni czyli łącznie do 500 dały radę w aucie 245 koni

    więc jeśli ktoś kupuje bmw z 3,5 pod maską to nie po to by jeździć jak "L"


    więc nie pisz że daje radę nie mając pojęcia


    Dziękuje za Uwagę

    ps.Ja jeżdżę dieslem bo miałem dość gazowników , w szczególności takich jak ty -> bez wiedzy

  3. #13
    p3xeon, trochę spokojniej proszę. Kolega zwrócił Ci uwagę dotyczącą poprawnego pisania i szczerze powiem, nie bez podstaw.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    Zgadza się Sylwku masz rację , ale to co napisałem to nie był wybuch agresji związany ze zwróceniem mu uwagi na pisownie .

    Mam doświadczeniem w gazie w aucie (nie miłe) dlatego jeżdżę dieslem i ponieważ mam doświadczenie w temacie nie lubię "pseudo gazowników' którzy : NIE WIEMY CO ROBIMY ALE ROBIMY !"

  5. #15
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez p3xeon
    Mam doświadczeniem w gazie
    A Nikosia znasz ??
    Gra muzyka

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    Nie udało mi się poznać , ale słyszałem o nim kiedyś próbowałem się umówić ale wiecznie nie miał czasu

  7. #17
    To raczej normalne u Nikosia.... Co innego, gdyby sam czegoś potrzebował....

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    tak nie dość że nie miał czasu to chciał bym kupił jakieś bardzo drogie wtryskiwacze i zmienić elektronikę sterującą oraz jakiś reduktor który kosztował też majątek

    ogólnie słabym elementem mojej instalacji gazowej był reduktor a Nikoś chciał wymieniać wszystko

    niestety nie udało mi się skorzystać z jego usług więc nie będę na niego źle pisał ale umawianie się z nim to ciężki temat

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez p3xeon
    Mam doświadczeniem w gazie w aucie (nie miłe) dlatego jeżdżę dieslem i ponieważ mam doświadczenie w temacie nie lubię "pseudo gazowników' którzy : NIE WIEMY CO ROBIMY ALE ROBIMY !"

    Ja tak się składa jestem po szkole mechanicznej i jakiś czas(dłuższy czas) pracowałem w warsztacie... i to wykonywałem z całym zaangażowaniem
    I z gazem pracowałem na co dzień.... i nie jest to dla mnie obcy temat.

    Ja mam KME GOLD, podjechałem do dobrego znajomego który mi to wszytko zestroił i pięknie chodzi.

    Widocznie u Ciebie nie ma dobrych gazowników, są jedynie pseudo...


    A ratownikiem medycznym zostałem ponieważ, od zawsze było to moja pasja i niesienie ludziom pomocy daje mi satysfakcje.

    I nie musisz się od razu unosić i bulwersować....Zastanów się najpierw 2x co napiszesz, za nim to zrobisz.

    A czy my jesteśmy na "TY" ?? Więc sobie nie pozwalaj za dużo.

    Pozdrawiam bardzo gorąco :) i przepraszam moderatorów za OT :|
    Nie bójmy się ratować ludzkiego życia, w razie wypadku starajmy się pomagać jak tylko możemy. Życie jest bezcenne nie da się go kupić..
    POZDRAWIAM WIELBICIELI MARKI BMW I RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    hmm a co ty chesz regulować w KME Goldzie ? bo na pewno nie ciśnienie

    problem zamarzania gazu wynika z konstrukcji a dokładniej z małego kanału grzejącego gazu problem się ujawnia jak ktoś ma ciężka nogę i jak jest zima

    więc co ty chcesz regulować ? konstrukcje ?

    Wiem co napisałem i jestem tego pewny

    Skoro Reduktor jest gorący (ma np 85stopni) a przy nodze podłodze temperatura gazu opada do poniżej 0 a na wolnych obrotach jest wysoka to jest problem z powierzchnią wymiany ciepła

    a dane Techniczne Reduktorów instalacji gazowych można se w buty wsadzić

    ps . Miedz 6mm dawała radę przy moich 245 koniach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •