Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: [mechanika] Wyświetlanie temperatury silnika-jak uruchomić

  1. #21
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Z tego co sie orientuje - wyswietlanie tego ringa mozna zaprogramowac softem NCS Expert.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    55
    BMW
    740d e65, 740d M f01
    Skąd
    Opolskie
    A kto posiada taki soft i ewentualnie mógłby dokonać takiej modyfikacji?
    Niestety dobrego mechanika do e65 trudno znaleźć, wiele dobrych mechaników(jeśli chodzi o pozostałe modele BMW) rozkłada ręce mówiąc że to chodzący komputer.
    Wczoraj wymieniłem w swoim 740d przepływomierze, myślałem że skaczące obroty w zakresie +-300 obr są zjawiskiem pochodzącym od ich początkowego stadium zużycia, okazuje się że zainwestowałem 3.5t zupełnie niepotrzebnie. Samochód długo kręci rozrusznikiem, obroty w trakcie jazdy czasem skaczą....

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez sqlled
    A kto posiada taki soft i ewentualnie mógłby dokonać takiej modyfikacji?
    Niestety dobrego mechanika do e65 trudno znaleźć, wiele dobrych mechaników(jeśli chodzi o pozostałe modele BMW) rozkłada ręce mówiąc że to chodzący komputer.
    Wczoraj wymieniłem w swoim 740d przepływomierze, myślałem że skaczące obroty w zakresie +-300 obr są zjawiskiem pochodzącym od ich początkowego stadium zużycia, okazuje się że zainwestowałem 3.5t zupełnie niepotrzebnie. Samochód długo kręci rozrusznikiem, obroty w trakcie jazdy czasem skaczą....
    Pod kompa, sprawdzasz wtryski, dane z kompa i cos bedzie widac.

    Jesli masz czas/checi/umiejetnosci/laptopa z portem COM (niepotrzebne skreslic) to kupujesz interfejs za okolo 150 pln, do tego soft (chocby najprostsza inpa) i mozesz sobie sam sprawdzac co sie z autem dzieje. Niestety to takie chodzenie po omacku + masa czasu potrzebna na dojscie co tam sie dzieje, a nie kazdy nim dysponuje. Dlatego inni wola ASO i zostawianie tam fortuny. Wybor jak zawsze, nalezy do Ciebie.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    161
    BMW
    e65 3.0D 2003r marzec 218km
    Skąd
    bialystok / uk
    Panowie, nie wiem czy przeoczylem ale nie widze nigdzie jak wejsc w menu? Po wcisnieniu guzika na desce i po wlozeniu kluczyka wyskakuje menu ale nie mam zielonego pojecia jak wejsc w ktoras z opcji (nie wiem czym potwierdzic wybor, taki "enter")
    Pozdrawiam

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Wcisksz dalej tym od zerowania kilometrów.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    46
    BMW
    BMW 730d E65, 2004 r
    Skąd
    Myślibórz
    Jeśli robię test zegarów to pierścień jest a jak odpalę auto to nie ma;/ Przydałby się ten pierścień, bo teraz czekam aż z nawiewów leci bardzo ciepłe powietrze :)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    161
    BMW
    e65 3.0D 2003r marzec 218km
    Skąd
    bialystok / uk
    Jak wciskam tym od zerowania kilometrow to przeskakuje mi dalej do nastepnej pozycji z listy!

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    A robisz to przy odpalonym silniku czy przy tylko włączonym zapłonie?

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    161
    BMW
    e65 3.0D 2003r marzec 218km
    Skąd
    bialystok / uk
    Przy wylaczonym silniku i bez zaplonu. Wciskam guzik na zegarachbi wsadzam kluczyk w stacyjke

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez bksjb Zobacz posta
    Jak wciskam tym od zerowania kilometrow to przeskakuje mi dalej do nastepnej pozycji z listy!
    Kolego, jak przyciskasz i puszczasz, to przeskakuje. Jak "najedziesz" paskiem na odpowiednią pozycję menu, to wciśnij ten przycisk i nie puszczaj, aż uruchomi Ci się test zegarów.

    Druga sprawa: są dwa menu - jedno przy wyłączonym silniku (to od testów m.in.) i drugie przy włączonym silniku.

    A przy okazji, czy ktoś z Kolegów ma obcykane programowanie w NCS'ie, żeby uaktywnić ten pasek ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •