Cytat Zamieszczone przez Bezi
Na zime zakladac grzana a na lato drewniano -skorzana :0 ot co!!!
To właśnie pisałem w tym wątku na 2-giej stronie.

Poważnie - na przyszły rok chyba się zaopatrzę bo poduchę i sterowanie do grzańska mam