To właśnie pisałem w tym wątku na 2-giej stronie.Zamieszczone przez Bezi
Poważnie - na przyszły rok chyba się zaopatrzę bo poduchę i sterowanie do grzańska mam![]()
To właśnie pisałem w tym wątku na 2-giej stronie.Zamieszczone przez Bezi
Poważnie - na przyszły rok chyba się zaopatrzę bo poduchę i sterowanie do grzańska mam![]()
Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci