Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: kiera

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Nie wiem dokładnie jakie tam były w e38 mpakietowe - ale jak nie było oryginalnie to jaki problem zaadaptować np z e39 ( bo chyba pasują), w e46 też była jedna w mpakiecie bardzo fajna...


    Ja też wcześniej myślałem, że 400mm jest dobra - ale po przesiadce na mniejszą widzę jak bardzo się myliłem - wrażenie jest takie jak by skrócić trochę magiel ...


    JEY - ta którą pokazałem ma wypukły środek ? To chyba nie widziałeś jeszcze takiej :razz: http://www.allegro.pl/item863355367_..._poduszka.html

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Nie wiem dokładnie jakie tam były w e38 mpakietowe - ale jak nie było oryginalnie to jaki problem zaadaptować np z e39 ( bo chyba pasują)
    Były dostępne kierownice M-Pakietowe tak przed liftem jak i po lifcie. Niestety, bez ślusarskich przeróbek nie da się ich zamienić. To samo dotyczy kierownic standardowych.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    A z drewnianych kierownic wolą taką http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10653705
    Taką mam i nic się nie ślizga :)
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #24
    Ori skórzano-drewniana jest boska :medit:

    chyba kupię sobie jeszcze czystą skórzaną grzana na zimę :hah: Opon nie zmieniam, a kierki przerzucę ;)

    Z M-Pakietem nie jeździłem w E38
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków

  6. #26
    Ale ta jest po lifcie, więc lipa ;(

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    - za brak podgrzewania; ktoś może sobie pomyśleć, że wydziwiam, ale miałem grzaną i jest to rewelacyjna opcja w której jestem bezgranicznie i ślepo zakochany
    Było grzanie dostępne w tych kierach. Kumpel miał już takie 3 szt. ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #28
    7ka
    Gość
    teraz kiedy sa mrozy,...wolalbym grzana kiere bardziej niz eMkowa lub drewniana... w sumie ta 4 ramienna nie wyglada zle ..bardzo klasyczna kierka ;) faktem jest to ze najlepiej wyglada drewniana ale uwaga od E38 .. bo te co pokazujecie sa od E39- mniejsza grubsza i inaczej ma ramiona spasowane z poduszka.. oraz.. odcien drewna jest zupelnie inny niz w E38!

    mialem taka kierke w 730d i zawsze mnie to wku... ze nie jest tak jak byc powinno

    w 740i za dobrych czasow posiadalem drewniana.. bylo cudownie!!

  9. #29
    I taka Krzychu jak miałeś w 740 jest dla mnie najpiękniejsza. Klasyczna, czteroramienna, drewienko, skóra i grzanie- idealnie pasuje do E38. Gdyby tylko miała ciut mniejszą średnicę... M-pakietowe, pomimo że wygodniejsze, wizualnie w ogóle mi sie nie podobają
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #30
    7ka
    Gość
    ale ja nie mialem grzanej :(

    i do dzisiaj nie wiem czy byly takie.. chyba tak :/ ale nie jestem pewien..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •