Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: kiera

  1. #11
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    oddzielę temat kiery do osobnego tematu :)

    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Myślałem Wojtku że wpadłeś tutaj ukrócić nasze swawole i dać nam po ostrzeżeniu za OT, a tu proszę, Ty też :D
    Ja też człowiek :) I nie zawsze i wszystkim tylko ostrzeżenia rozdaję :)
    Gra muzyka

  2. #12
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    O i ja mam taka kiere u siebie w e39 :) ... taka jak Jey pokazal
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #13
    A gdzie mozna taką zdobyć i za ile?? :D

  4. #14
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Jak sie na jakims zlocie napije to i cena moze byc ciekawa
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Jak sie na jakims zlocie napije to i cena moze byc ciekawa
    Jestem pierwszy w kolejce. Założę do ściery :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja w e38 bym widział takie coś :



    nie ze względu na wygląd ale na mniejszą średnicę. Seria 7 ma dość długi magiel i jeszcze wielką kierowce i robi się niezły statek z tego duetu.


    Ja ostatnio przerabiałem temat w e32 - i jest spora różnica w kręceniu między 400mm , a np 385 a o 370 już nie wspomnę ...

  7. #17
    Jak dla mnie sprawa M-pakietowej kiery wygląda tak:

    wielki + za średnicę względem standardowej, które jest deko za duża

    - za ten (jak dla mnie) beznadziejnie ukształtowany, wypukły środek z poduszką, który wygląda nienaturalnie

    - za brak podgrzewania; ktoś może sobie pomyśleć, że wydziwiam, ale miałem grzaną i jest to rewelacyjna opcja w której jestem bezgranicznie i ślepo zakochany

    Reasumując, pozostanę zwolennikiem standardowej, czteroramiennej, nieco za dużej kierownicy, w wersji z grzaniem i drewnem. W 7er jestem zwolennikiem luksusu i taka właśnie kierownica mi do niej pasuje. A ta co wysłał Livre idealna była by moim zdaniem np do e39 540. Fajna, gruba, mięsista, na pewno świetnie leży w rękach, ale pozostaje moje ukochane drewno i grzałka. Nie miałem jej nigdy w rękach, ale wydaje mi się być idealnym połączeniem komfortu i sportu
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Jak sie na jakims zlocie napije to i cena moze byc ciekawa
    Jestem pierwszy w kolejce. Założę do ściery :D
    Jay no przestań ;D W moim e38 będzie jej lepiej :D

    Bezi jak już Jayowi przejdzie i zrozumie że nie powinien beszcześcić elementów bmw to jestem zaraz po nim w kolejce ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Ja w e38 bym widział takie coś :
    Obrazek


    nie ze względu na wygląd ale na mniejszą średnicę. Seria 7 ma dość długi magiel i jeszcze wielką kierowce i robi się niezły statek z tego duetu.


    Ja ostatnio przerabiałem temat w e32 - i jest spora różnica w kręceniu między 400mm , a np 385 a o 370 już nie wspomnę ...
    Mniejsza kierownica M-Pakietowa jest dopiero w polifctowych autach dostępna. Oprócz tego, że ciut mniejsza to do tego również trochę grubsza. Mam taką (poliftową) u siebie w samochodzie i na standard bym nie zamienił, choć wizualnie podoba mi się bardziej od M-Pakietu. M-Pakietowa jest po prostu wygodniejsza w uchwycie. Z tego, co zauważyłem, standard w policie też jest grubszy....

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Livre
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    307
    BMW
    e38 728iL
    Skąd
    KR
    Hehe Jey a potym czynie... napijemy się?? to i może z ściany wstąpi w odpowiednie miejsce :D:P:D:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •