Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: [ elektryka] M30B35 brak iskry

  1. #21
    No cóż. Do sprawdzenia napięć na DME będziesz potrzebował schematów. e32 jest dość leciwe i WDS jego swoim zakresem nie obejmuje. amato ma chyba w podpisie linki do schematów. Zerknij w jego profil.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar norbitor
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    63
    BMW
    e32
    Skąd
    sc
    Znalazlem taki schemat,moze cos pomoze :)

    http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/1010eae4.jpg
    (0o=[][]=o0)

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    51
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    Prawie... wczoraj wymieniłem kopułkę oraz przewody WN, posprawdzałem wszystkie bezpieczniki, styki w przekażnikach itp.. Zacząłem sprawdzac iskre bezpośrednio z cewki i była, paliwo również zaczęło lecieć wiec podłaczyłem przewód paliwowy do listwy, przewody WN i odpalilem.. chodziła bardzo nie równo po przegazowaniu zgasła, odpalilem 2 raz zeby pochodziła na wolnych.. pochodziła z 5 min. Zgasiłem żeby przymknąć maskę oraz wszystkie obudowy pod maską.. wsiadam i nie odpala :o Zachowywała się tak jak by chciała zapalić ale coś ją "cofało" aż rozrusznik stawał:/ nie chciałem za długo jej męczyć bo pewnie juz się zalała i żeby aku nie padł.. Dzis od rana wsiadam żeby spróbować a po przekręceniu stacyjki w 2 pozycję obrotomierz i ekonomizer zaczęły się podnosić obrotomierz gdzieś do granicy 1500 obr. ekonomizer do połowy ? co to może oznaczać ? spotkał się ktoś kiedyś z podobnym przypadkiem ? przyznam że w taką pogodę ciężko poświęcić 3-4 h siedzenia przy aucie bo poprostu można zamarznąć :P

    Pozdrawiam..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •