Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: boczne żaluzje

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy

    boczne żaluzje

    witam, czy żeby założyć boczne żaluzje w tylnych drzwiach potrzeba wymienić tapicerkę???ma ktoś o tym pojecie??

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Z tym tematem to do Evana robił to ostatni nawet jest gdzieś temat o tym :D

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Inny jest boczek przynajmniej w E32 ;)

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Jezeli chcesz miec wszystko w originale - to musisz zmienic tylne boczki - maja one - wypusty na zaluzje. Musisz zmienic takze cala plastikowa ramke dookola okna od srodka. Do kompletu wchodzi wiecej czesci niz tylko same zaluzje - sa to rozne uchwyty, haczyki no i boczki.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Dokłądnie tak jak mówi Sebek. Nawet żeby zostawić stare boczki to potrzebujesz kilka elementów z boczka po roletę. Ja tylko dlatego nie włożyłem boczków pod roletę bo nie udało mi się kupić w moim kolorze. Jednak jeśli kupować to TYLKO kpl.
    Jeśli chodzi o cenę to ja dałem 600zł za kpl-Sebek chyba podobnie.Roboty nie jest aż tak duzo pod warunkiem że wszystko masz :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    EVAN, jak rozwiązałeś ostatecznie temat boczków? Wyciąłeś szczeliny w oryginalnych czy pozostawiłeś niedociśnięte? Pogoda na warszawskim spocie uniemozliwiła rzeczową wymianę doświadczeń, a szkoda....

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    EVAN, jak rozwiązałeś ostatecznie temat boczków? Wyciąłeś szczeliny w oryginalnych czy pozostawiłeś niedociśnięte? Pogoda na warszawskim spocie uniemozliwiła rzeczową wymianę doświadczeń, a szkoda....
    Ja zostawiłem oryginały. . Jakbyś miał pytania to wal na PW
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Poniżej zamieszczam fotki, jak rozwiązałem temat szczelin pod rolety w boczkach do rolet nie przystosowanych. Listwa wykańczająca pochodzi z Leroy Merlin i kosztuje coś około 3 zł za 1 mb. Zrezygnowałem z wiercenia otworów pod kołki zamka, i tak nikt z nich nie korzysta...











    Całość prezentuje się całkiem sympatycznie, roleta chowa się elegancko do środka, bez oporów. Pozostaje do rozwiązania tylko zamocowanie boczka do drzwi w przedniej części, teraz jest przyklejony za pomocą glue gun-a, ale ze względu na konieczność demontażu przydałoby się zrobić to bardziej profesjonalnie....

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań
    Ja mam pytanie ile kosztuje roletka boczna lewy trójkącik bo mi się rozwaliła

  10. #10
    To chyba lepiej zapytać Allegro... Chyba, że chcesz nową, to wg cennika ASO jakieś 700 zł. Te roletki trójkątne daje się naprawić. Rozumiem, że pękła w dolnej części i nie trzyma sprężyna?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •