Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: boczne żaluzje

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    34
    BMW
    -
    Skąd
    -
    Lewy trójkącik to jakieś 699,88 PLN
    Spróbuj tego sposobu: http://www.bimmerboard.com/forums/posts/23326
    U mnie działa już ponad rok, jak się postarasz to wizualnie nie widać śladów naprawy.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Honecker
    Lewy trójkącik to jakieś 699,88 PLN
    Spróbuj tego sposobu: http://www.bimmerboard.com/forums/posts/23326
    U mnie działa już ponad rok, jak się postarasz to wizualnie nie widać śladów naprawy.
    To fajnie ale przedstaw się najpierw w odpowiednim dziale!!!! :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    Chciałbym założyć do swojej boczne rolety i mam pytanie. Czy ktoś z was zakładał takowe do e32 i jak wygląda sytuacja w momencie gdy bym chciał zostawić oryginalne boczki?

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jurij
    Chciałbym założyć do swojej boczne rolety i mam pytanie. Czy ktoś z was zakładał takowe do e32 i jak wygląda sytuacja w momencie gdy bym chciał zostawić oryginalne boczki?
    Tematy dotyczy rolet bocznych w e32 więc może warto było zadac pytanie w dziale e32 a nie e38?

    Skoro już pytanie padło to odpowiem: nie ma potrzeby zmiany całych boczków. Odkręca się górną listwę w której znajduje się też klamka i na jej miejsce przykręca się listwę w której znajduje się roleta. Do finalnego sukcesu potrzebne też są "klipsy"-blaszki na których górna listwa mocowana jest do drzwi (są one po prostu dłuższe) pozatym wypada zmienić "drucik" czyli element rygla drzwi (ma większe odsadzenie). Roletę mocuje się na 2 wieszakach o góry (są do nich dwie małe maskownice). Listwy kryjącej obramowanie drzwi nie trzeba zmieniać, przy montażu wieszaków trzeba ją po porostu nawiercić. Oryginalna listwa nad drzwiami w aucie które fabrycznie ma rolety nie różni się niczym poza tymi właśnie otworami.

    Wieszaki można bez problemu dostać w ASO, podobnie jak resztę elementów.

    Robiłem "dokładke" rolet bocznych w moim e32 i do montażu posłużyły mi właśnie nowe wieszaki które zamówiłem w ASO.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    Nie zwróciłem uwagi, że to temat e38, przepraszam :) W razie czego mogę liczyć na Twoją pomoc w trakcie montażu?

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jurij
    Nie zwróciłem uwagi, że to temat e38, przepraszam :) W razie czego mogę liczyć na Twoją pomoc w trakcie montażu?
    Temat rolet bocznych w e32 mam raczej dobrze opanowany także nie ma problemu.

    Pomoc "w trakcie montażu" jak najbardziej ale oznaczać to będzie wycieczkę do Krk - zapraszam!
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    zeluzje?? 8/

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    zeluzje?? 8/
    Poprawione.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •