Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ringi CCFL a prawo polskie i zagraniczne.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    20
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Warszawa

    Ringi CCFL a prawo polskie i zagraniczne.

    Witam!

    Zastanawiam sie nad montażem ringow CCFL. Wiem ze wiele osob takie ringi ma, ale pytanie czy sa one zgodne z prawem? Czy policjant jak sie uprze moze nam zabrac dowod? Szukalem informacji na ten temat ale nie moglem nigdzie znalezc... Osobiscie wydaje mi sie ze ingerencja w lampe powoduje utrate homologacji;/

    Ostatnio jak jechalem z bratem na slowacje to misie nam zabraly dowod za xenon bez homologacji;D Ja go nie robilem tylko poprzedni wlasciciel i wiedzialem ze bez samopoziomowania i spryskiwaczy jest nielegalny... zastanawiam sie czy za takie CCFL tez moga zabrac dowod jak beda mieli ochote sie przywalic...

    I jeszcze jedno.... zabranie dowodu w Polsce to tylko drobna niedogodnosc... ale jak to np. jest w Norwegii czy w Austrii z takimi wiejskimi aczkolwiek fajnymi patentami?;D Wyobrazcie sobie taka sytuacje: jedziecie z panna na wycieczke po polnocy Norwegii waszą 7, a tu was zatrzymuje pan policjant na skuterku i odholowuje bete za ringi i jeszcze dowala 10000NOK=5000PLN mandatu;/ i zostajecie tak na drodze 5000km od domciu;/

    A jak jest z przegladami ringow CCFL? wiem ze na pewno znajda sie tacy co je zrobia ale jak jest z reguly?

    Pozdrawaim

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Kolego jest tu kilka tematów o tym... po co zaśmiecać forum kolejnym?
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    20
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Warszawa
    Sa tematy o problemach technicznych z ringami, paleniu sie przetwornic, o instalacji, guscie itp. ale nie znalazlem nic o prawie a wydaje mi sie ze z dzialu tuning przeczytalem wszystkie... Wg mnie ten motyw pasuje na osobny temat...

  4. #4
    Kolego Yngvie, proszę bardzo:

    http://forum.7er.pl/-pozostale-ringi...przepisy+ringi

    Temat zamykam, bo robi się śmietnik.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •