Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: [ elektryka] 3 problemy....+ na koniec dym

  1. #21
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ciekawe skąd te różnice w cenie, wydawać by się mogło że w Krakowie powinno być drożej niż w Mikołowie, a może to kwestia rabatów. :)

  2. #22
    Mogło się coś pozmieniać. Nie wiem ile teraz kosztuje, bo 191,60 mam na fakturze z czerwca. I nie miałem rabatów. W M-carsie nie istnieje w odniesieniu do zwykłych śmiertelników takie pojęcie jak "rabat" :] Aczkolwiek u Misiaka ostatnio pojawiły się jakieś rabaty rzędu 10-15% na części do aut starszych niż 10 lat. Nie wiem tylko jak panu wyszło od września 2000 do listopada 2009 ponad 10 wiosen, ale przemilczałem te jego obliczenia i z radością przyjąłem upust :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    a co z problemem nr.1 ??

  4. #24
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Mogło się coś pozmieniać. Nie wiem ile teraz kosztuje, bo 191,60 mam na fakturze z czerwca. I nie miałem rabatów. W M-carsie nie istnieje w odniesieniu do zwykłych śmiertelników takie pojęcie jak "rabat" :] Aczkolwiek u Misiaka ostatnio pojawiły się jakieś rabaty rzędu 10-15% na części do aut starszych niż 10 lat. Nie wiem tylko jak panu wyszło od września 2000 do listopada 2009 ponad 10 wiosen, ale przemilczałem te jego obliczenia i z radością przyjąłem upust :)
    Jakoś w listopadzie albo w grudniu była podwyżka cen, teraz podszybie kosztuje w Mcarsie chyba równe 200 zł, może tak jak napisał lockbud 201 - nie jestem pewien :P
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    139
    BMW
    było e38 740iA M60B40
    Skąd
    Malechowo
    problem nr 1). Jak opisałem na poczatku.Silnik drga, włąsciwie to nawet jak zauwazyłem to i przenosi sie delikatnie na bude bo dzrzwi od kierowcy tez sie bujają ale jak połoze reke na silniku to ewidentnie czuc ze to silnik ma jakies problemy a nie podejzewałbym poduszek pod silnikiem i skrzynia, cos tez jakbym słyszał jakby cos delikatnie wybuchy od czasu do czasu, takie przytłumione w silniku....Odma wymieniona, olej tez wymieniony.Swiece maja najechane dopiero około 15 tys km.Czasami jakby strzelał z wydechow gdy mu puszcze gaz z wysokich obrotow.Po prostu nie ma tej kultury pracy co powinien miec.Komputer nie pokazał zadnych błedow.Jak jest zimny to jeszcze w miare jakos chodzi ale jak juz sie nagrzeje i obroty mu spadna tak do 600/min to juz czuc jak nie rowno chodzi.Jedynie kiedys okazało sie ze mam czasy wtryskow wolniejsze na jednej strone.Mozna je ustawic na kompie??czy trzeba szukac innej przyczyny??Macie jakies pomysły Panowie??
    ...ther's no better way to flyy...

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    U mnie jest dokładnie ten sam problem, tyle że twoj dopiero raczkuje. przeczytaj mój temat o czasach wtrysków jest z wczoraj. ale tutaj nikt Ci nie pomoże. bmwsport albo 5er forum... dodam jeszcze tutaj ze ostatnio silnik wciąga mi 6l/h na wolnych obrotach a obrotomierz nie działa...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •