Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Modyfikacje E65 Logic7,TV,Bluetooth

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Pada ci radio a nie głośniki!

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    3
    BMW
    e65
    Skąd
    Gdynia

    Post

    Na wyświetlaczu w SETTINGS mamy opcje PHONE klikamy i wtedy włączamy BLUETOOTH następnie "PAIRING"
    Musimy mieć włączony BLUETOOTH w komórce
    Na telefonie wyświetli się nowe urządzenie BMW***** klikamy "POŁĄCZ"
    następnie numer PIN z naklejki na module
    Mamy połączenie, importują się do samochodu nasze kontakty z tel (sim)
    GOTOWE
    Na module sa dwie dodatkowe naklejki które przykleja się w wybranych miejscach np na słupku drzwiowym kolo naklejki z ciśnieniami kół żeby znać PIN i mieć do niego łatwy dostęp
    Pzdr[/b][/QUOTE]


    Witam

    Wymieniłem wszystko zgodnie z opisem, wywaliłem stary telefon z szuflady, opcje zostały przeprogramowane w INPA i zong

    Na wyświetlaczu w SETTINGS mam opcje PHONE klikam włącza się BLUETOOTH następnie "PAIRING" włączam BLUETOOTH w komórce.
    Na telefonie wyświetla się nowe urządzenie BMW***** klikam "POŁĄCZ" i lipa mieli mieli czasem się połączy na innym kodzie niż jest w sterowniku ale nie reaguje nie ściąga książki nie ma możliwości wykonywania połączeń. Generalnie na 100 prób połączy się na chwilę bez funkcji z 2 razy na rożnych kodach pin. Zazwyczaj wyskakuje monit na komórce że PIN jest nieprawidłowy Próbowaliśmy nawet zmieniać za pomocą INPA kod PIN do bluetoot nic nie pomaga.
    Sam bluetooth jak i 2 inne które testowaliśmy są sprawne po włożeniu do innej bmki działają :-( 5 godzin zabawy i bez efektów :-(

    I pytanie 2 czy idzie jakoś uruchomić do tego bluetooth (jak zaskoczy :-) ) Klawiaturkę która po odłączaniu tel z szuflady nawet się nie świeci

    Pozdrawiam i z góry dzięki za sugestie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •