Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Komunikat Bremsbelage

  1. #11
    OK. Jutro zrobie zdjecia i wieczorem podrzuce.

  2. #12
    No to zmusilem sie przed praca zeby szarpnac kolo i sa fotki :P

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    mi się wyświetlił Bremsbelage (jeśli dobrze pamiętam) i wykrzyknik gdy obniżył mi się lekko stan płynu hamulcowego.
    obawiam się że poziom płynu hamulcowego nie ma nic wspólnego z tym komunikatem, ale ten komunikat na pewno ma BREMSFLÜSSIGKEIT
    aaa prawda, prawda, niestety mój niemiecki jest... zresztą wogóle nie jest. ;) Dzieki
    Jak mas problem z niemieckim to zmien sobie jezyk na inny. Polskiego nie ma ;( Nie trzeba zadnych narzedzi. Jak co to pisz. Pozdrawiam

  4. #14
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Niemiecki jest najoptymalnieszy :D bo wszedzie sa opisy co znaczy dany komunikat ;) po niemiecku własnie a np po angielsku potem bedziesz musiał kombinowac i łamac ;)

    W temacie:

    Betriebsanlaitg. co znaczy? :D

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    175
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    mi się wyświetlił Bremsbelage (jeśli dobrze pamiętam) i wykrzyknik gdy obniżył mi się lekko stan płynu hamulcowego.
    obawiam się że poziom płynu hamulcowego nie ma nic wspólnego z tym komunikatem, ale ten komunikat na pewno ma BREMSFLÜSSIGKEIT
    aaa prawda, prawda, niestety mój niemiecki jest... zresztą wogóle nie jest. ;) Dzieki
    Jak mas problem z niemieckim to zmien sobie jezyk na inny. Polskiego nie ma ;( Nie trzeba zadnych narzedzi. Jak co to pisz. Pozdrawiam
    Wiem wiem, ale juz się przyzwyczaiłem do niemieckiego, na szczescie kominikaty rzadko wyskakują a jak już to o żaróweczkę albo płyn spryskiwaczy, lub lampy zapalone po wyłączeniu, na pamięć juz się nauczyłem :D ;)

    Ale dzięki za chęci.

  6. #16
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Niemiecki jest najoptymalnieszy :D bo wszedzie sa opisy co znaczy dany komunikat ;) po niemiecku własnie a np po angielsku potem bedziesz musiał kombinowac i łamac ;)

    W temacie:

    Betriebsanlaitg. co znaczy? :D
    Jeśli się nie myle to Betriebsanlaitg znaczy zobacz w instrukcji jak naprawić czy coś podobnego ale mogę się mylić

  7. #17
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    to juz 2 taki sygnał wiec pewnie to bedzie to ;) thx

  8. #18
    Tak wlasnie. Betriebsanlaitg to oznacza sprawdz w instrukcji a slowo Betriebsanlaitg jest zawsze laczone z innym bledem. Jesli u Ciebie jest Bremsbelage to musisz zrobic porzadek z czujnikami a komunikaty same znikna. Oba :hah:

  9. #19
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Tak wlasnie. Betriebsanlaitg to oznacza sprawdz w instrukcji a slowo Betriebsanlaitg jest zawsze laczone z innym bledem. Jesli u Ciebie jest Bremsbelage to musisz zrobic porzadek z czujnikami a komunikaty same znikna. Oba :hah:
    nie kolego komunikat Betriebsanlaitg pojawił sie a jakze z innym komunikatem który jednak został dzieki mojej małej znajomosci niemieckiego rozsyfrowany ;)

    pzdr

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Tak wlasnie. Betriebsanlaitg to oznacza sprawdz w instrukcji a slowo Betriebsanlaitg jest zawsze laczone z innym bledem. Jesli u Ciebie jest Bremsbelage to musisz zrobic porzadek z czujnikami a komunikaty same znikna. Oba :hah:
    nie kolego komunikat Betriebsanlaitg pojawił sie a jakze z innym komunikatem który jednak został dzieki mojej małej znajomosci niemieckiego rozsyfrowany ;)

    pzdr
    Wiec jesli dzieki swojej znajomosci niemieckiego rozszyfrowales inny komunikat zwiazany z Betriebsanlaitg (napisz prosze co to jest) i usunales go to i Betriebsanlaitg zniknie. Sam Betriebsanlaitg nie wystepuje. Po temacie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •