Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: e65 760? problemy?

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Na prawdę rzetelne opinie.
    opinia jak opinia ktoś napisał co myśli za to ty kolego nie wniosłeś do tematu absolutnie nic - bo że auto drogie to każdy nawet 3 letnie dziecko wie,podobnie z serwisem
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Opinie co do 760i są różne, bo tych aut jest mało na rynku i jak ktoś ma i coś padnie, to od razu wszyscy będą mówić "oj, te 760 padają".

    Sam podchodze do 760 z pewną ostrożnością - chciałbym sam takie sobie sprawić, mimo że 333 KM są aż nadto do naszych warunków drogowych. Zniósłbym spalanie, nawet nie zwracając na nie większej uwagi, do 745i się już przyzwyczailem i jak dla mnie, jeździ na kropelce. Przynajmniej 50 tys km w zeszłym roku tak mnie do tego nastawiło.

    Ale jak tylko zerkne się na technologie w tym silniku i troche pogłębi temat, już zaczynają się schodzy. Po pierwsze, to nie jest wolnossacy silnik, jak aktualne (poz F01, wiadomo) V8mki czy poprzednia V12. Mamy tutaj piękny wtrysk bezpośredni, standardowo wszystko x2 (i x12, rzecz jasna). W przypadku problemów - ok, to BMW, nie nastawiamy się przecież że kupując uzywane auto, będziemy za jego używanie płacić 10 PLN na miesiac. Ale jeśli miałoby poleciec na raz kilka felernych elementów, to się robi mały problem.

    Co więcej, słyszałem kilka opinii, że czasami nawet ASO sobie nie może z silnikiem poradzic. Gość miał problem z kontrolką silnika świecącą co jakiś czas. Wymieniał cewki, świece, sondy lambda, i ma problem dalej. Życie.

    Jakiś czas temu, przed zakupem aktualnego starocia interesowałem się 760. Cenowo wcale nie były wygorowane, kosztowały tyle co dobrze wyposażone 745. Tylko czytając opis, 3 na 10 samochodow na mobile.de miały napisane że wstawiono nowy silnik na gwarancji. To o czymś świadczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •