Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: e65 760? problemy?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1

    e65 760? problemy?

    Czemu tak wszyscy piszą jednoznacznie , że ma problemy z układem paliwowym bo tak słyszeli.
    Przykładowo: mój znajomy taki model właśnie posiada i jak dobrze się orientuję to akurat z tym nie miał najmniejszego problemu.... Jedynie co jest duże to spalanie poza tym to jest BMW.... z lepszym wykończeniem.

    No tylko skrzynia biegów się popsuła...

    Aha a druga sprawa może nie na temat: ale na niemieckich stronach z ogłoszeniami jest dużo 760 za około 80tys... Czy to oznacza bubel?

    Dzięki z góry za podzielenie się Waszą wiedzą w tym temacie.
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    brat posiada ten silnik tylko w e66 i jezdzi ją w anglii, ale przyjezdzał do polski, tankował i narazie problemów z tym nie ma. A co do spalania to wcale nie jest takie duze jak na taką masę i motor, porównywalnie A8 z silnikiem 3,7 pali tyle samo

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    http://www.autocentrum.pl/oceny/bmw/...wcy-1896030648

    tu masz troszke opinii użytkowników

    moim zdaniem ( nie mam ,nie miałem i nie jezdziłem 760) opinia o tym aucie to troszke tak jak o 750 w e38 niby psuje się ,ile to pali cuda wianki a chłopaki mają,jeżdza i sobie chwalą oczywiście jedna zasada - że to auto jest w stanie co najmniej dobrym
    co do spalania hmm to ma 445km i waży ponad 2 tony więc jesli ktoś chce spalania na poziomie 6 litrów to albo pomylił auta albo sie z własnym ch.. na łby pozamieniał
    cos za coś albo limuzyna klasy top ze wszystkimi bajerami ale i wadami co jest m.inn spalanie na poziomie 23 litrów
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106
    BMW
    e38 750 iL
    Skąd
    Otwock
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    moim zdaniem ( nie mam ,nie miałem i nie jezdziłem 760) opinia o tym aucie to troszke tak jak o 750 w e38 niby psuje się ,ile to pali cuda wianki a chłopaki mają,jeżdza i sobie chwalą oczywiście jedna zasada - że to auto jest w stanie co najmniej dobrym
    co do spalania hmm to ma 445km i waży ponad 2 tony więc jesli ktoś chce spalania na poziomie 6 litrów to albo pomylił auta albo sie z własnym ch.. na łby pozamieniał
    cos za coś albo limuzyna klasy top ze wszystkimi bajerami ale i wadami co jest m.inn spalanie na poziomie 23 litrów
    nic dodać, nic ująć :D
    e38 750 iL cosmosschwarz metalic / M73 / 1995

  5. #5
    Trudno powiedziec jak z tymi 760 jest

    Przyjeżdząja do ASO, ale jak się otworzy maskę to dobrze jak chociaż jest V8. Takie są to u nas w Polsce 760ki :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    tak dla informacji 760iL v12 przy spokojnej jezdzie w miescie spala w granicach 21lna trasie srednio pomiedzy 11 a 13 jezeli jest nalezycie serwisowana przez dobry serwis nie ma problemu

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Trudno powiedziec jak z tymi 760 jest

    Przyjeżdząja do ASO, ale jak się otworzy maskę to dobrze jak chociaż jest V8. Takie są to u nas w Polsce 760ki :/
    Czy może takie jest u nas paliwo...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Dzięki Adasio za linka, ale ten koleś co się wypowiada to chyba nie ma tego auta.... bo skoro twierdzi że 760 jeździ na olej napędowy;)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Trudno powiedziec jak z tymi 760 jest

    Przyjeżdząja do ASO, ale jak się otworzy maskę to dobrze jak chociaż jest V8. Takie są to u nas w Polsce 760ki :/
    Czy może takie jest u nas paliwo...
    Tu chodzi o tuning ;D spytaj komando to Ci powie jaki ;) on też ma V12 cyc jeden :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    http://www.autocentrum.pl...owcy-1896030648

    tu masz troszke opinii użytkowników
    Brawa za wyobraźnię tych ludzi. Jeden benzyniaka tankuje ropą, innemu pali na trasie tyle co w mieście przy ciężkiej nodze. Na prawdę rzetelne opinie.

    Wg mnie jedynym minusem do cały czas wysoka cena. Trzymają się jak nic :/ Trzeba by też dokładnie zgłębić koszty serwisu tego silnika.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •