Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [ AV/navi] Ustawienia regionalne- jakie? Przy odbiorze stacj

  1. #1
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice

    [ AV/navi] Ustawienia regionalne- jakie? Przy odbiorze stacj

    Witam, może wie ktoś co ustawić w opcjach TV (mam mkII - 4:3) wyświetlania kraju? Bo u mnie jest tak że jak dam Polska to obraz mam tylko czarno-biały na niemieckich ustawieniach jest kolor ale głos szumi... Myślę że to kwestia ustawienia odpowiedniego kraju, który ma takie systemy kodowania audio i wideo jak my teraz. Troszkę tych państw tam jest w opcjach i jeżeli nikt nie pomoże będę musiał pokoleji lecieć i sprawdzać... Pozdro dla wszystkich i z górki dzięki (może już to gdzieś było ale nie trafiłem na taki temat - jestem nowy i uczem siem heheh)...

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Powiem Ci Pablo że z tą TV to jest ciężka sprawa. Greg mówił że nawet w DE ciężko jest z dobrym odbiorem TV. U nas w Polsce jest jeszcze gorzej. Ja mam ustawienia na Słowacje i chodzi troszke lepiej niż na Polske ale i tak nie ma rewelacji. Szukałem też innej anteny TV żeby wzmocnić sygnał ale nic to nie daje.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    Powiem Ci Pablo że z tą TV to jest ciężka sprawa. Greg mówił że nawet w DE ciężko jest z dobrym odbiorem TV. U nas w Polsce jest jeszcze gorzej. Ja mam ustawienia na Słowacje i chodzi troszke lepiej niż na Polske ale i tak nie ma rewelacji. Szukałem też innej anteny TV żeby wzmocnić sygnał ale nic to nie daje.
    więc w wolnych chwilach bedę z notesem sprawdzał i notatki robił co i jak ;) jak na coś trafię napiszę...

  4. #4

    Re: Ustawienia regionalne- jakie? Przy odbiorze stacj

    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    Witam, może wie ktoś co ustawić w opcjach TV (mam mkII - 4:3) wyświetlania kraju? Bo u mnie jest tak że jak dam Polska to obraz mam tylko czarno-biały na niemieckich ustawieniach jest kolor ale głos szumi... Myślę że to kwestia ustawienia odpowiedniego kraju, który ma takie systemy kodowania audio i wideo jak my teraz. Troszkę tych państw tam jest w opcjach i jeżeli nikt nie pomoże będę musiał pokoleji lecieć i sprawdzać... Pozdro dla wszystkich i z górki dzięki (może już to gdzieś było ale nie trafiłem na taki temat - jestem nowy i uczem siem heheh)...
    oj oj zadna słowacja polska itd.!!!!
    tak na szybko (z pamięci , nie chce mi się isc do auta ale jutro powiem Tobie dokładnie)
    ustaw K1 , tzn przejdz przez wszystkie kraje i ustaw K1 - odbiór w Poznaniu i okoliach IDEALNY!!!.Ustawianie Polski,Słowacji i Niemiec nic nie daje - obraz albo szumi albo nie ma dzwięku.

    jutro napiszę Tobie dokładne jaki system trzeba wybrać ale tak na szybko z głowy K1

    pozdrawiam

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    O widzisz - jest światełko w tunelu
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    czekam z niecierpliwoscia na te ustawienia choc to i tak pewnie nic nie da :(

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96
    ja mam ustawione w tv na czechy i nawet podczas jazdy potrafi być ładny obraz i fonia bez problemu

    pzdr
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask


    Panowie KOREA!!! Dopiero wtedy bedzie dobry obraz i dzwiek w PL :]

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja mam ustawione jakies DJIBUTI lub cos w tym stylu - jest tez ok.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #10
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    To już jest kilka koncepcji i jest już od czego zacząć... :) Dzięki panowie, zobaczymy co jeszcze urodzi się w temacie pozdro.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •