Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Pomysł na lifting E32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9

    Pomysł na lifting E32

    Witam, na wiosnę planuję zakup jednak E32 z powodu po prostu rozsądku (pierwsze auto - miało być E38). Planuję zakup 730i V8 aut., ale teraz do rzeczy:

    Pierwsze pytanie dotyczy felg - mam zamiar wsadzić do E32 słoneczka 19cali i tu pytanko czy wejdą i czy jest gdzieś foto E32 na tych felgach

    Felgi

    Następnie oświetlenie - chcę trzymać się w miarę możliwości serii, lecz wg. mnie proponowane przeze mnie lampy odmłodzą E32:

    Lampy przód <--

    Lampy tył <--

    Kierunki <--

    I tu następujące pytanie, czy takie allegro lampy będą się ładnie prezentować, czy będzie tandeta :/ Z przodu powędrował by dobry xenon + lampy obrysowe w kierunkach.

    Osobiście u znajomego w Golfie 2 lampy clear chrom z allegro prezentują się świetnie.

    Całość wykończył by chromowany grill + średnio przyciemnione szyby. Samochód chciałbym czarny lub ewentualnie szary...

    Czy nie zrobię wiochy takimi lampami? Tył już widziałem na żywo i ładnie się prezentuje, ale przód może się za bardzo świecić - czy ma ktoś takie lampy?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Z lampami i felgami źle trafiłeś :/ Do e32 19 cali stanowczo za dużo,17 z parapetem są idealne np. Brock B1 lub Borbet A,B.Jeśli lampy przednie chcesz zmienić to tylko na Black Hella i kierunki ciemne lub jasne ale nie clear.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kolega Myszor założył 20' do e32 i wygląda całkiem,całkiem :) Co do felg o których wspomniał Marek każdy ma inny gust,mi osobiście się nie podobają borbet A.

    Ale co do lamp kompletnie się zgadzam.Takie lampy z allegro jak dla mnie strasznie zalatują wiochą.Było już nie raz i generalnie się z tym wszyscy zgadzamy że na przód BH+dymiony kierunek a tył ori pomarańcz lub pomalowane na czerwono ew całe delikatnie na czarno.

    Wspomniałeś o szybach...ja mam przyciemnione i mi bardzo podoba.Nie wyobrażam sobie inaczej mojej E32.Chodź to też temat kontrowersyjny i wielu osobom się nie podoba.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Golf to nie bmw 7. Tuning owszem ale w serii 3 lub 5 a nie 7-a juz napewno nie taki jak proponujesz. Nie zakładaj 19 cali do E32 bo nasze drogi sa jakie sa i bedziesz to bardzo odczuwał komfort spadnie do 0. Mysle ze w zupełności 17 cali wystarczy.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    90
    BMW
    730i V8
    Skąd
    City of Angels (Ślask)
    a ja bym proponowal LEDy do tylu :D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Z tymi calami lepiej nie przesadzać,żeby nie wyszło coś takiego :P
    http://www.youtube.com/watch?v=OPPjjmE9ugQ

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Lampy z allegro zalatują tandetą,wzór ''słoneczka '' do e32 nie pasuje,raczej coś bardziej klasycznego,a rozmiar 19 jak najbardziej,nie ma to jak duża fela ;)

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Golf to nie bmw 7. Tuning owszem ale w serii 3 lub 5 a nie 7-a juz napewno nie taki jak proponujesz. Nie zakładaj 19 cali do E32 bo nasze drogi sa jakie sa i bedziesz to bardzo odczuwał komfort spadnie do 0. Mysle ze w zupełności 17 cali wystarczy.
    Dwa posty takie same?? :)

    Marek...ale myślę że e32 na 20' będzie lepiej wyglądać.Do tego odpowiednia gleba ;)

    Auto z filmiku które pokazałeś myślę za ma więcej niż 25'

    Ja mam do 300C 22' i fele się wydają mniejsze...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    OK, dzięki za podpowiedzi. Lampy na tył raczej bym wybrał te z allegro bo widziałem jedną taką i wyglądały bardzo świeżo. Z przodem też się zastanawiam i zalatuje mi to wiochą, ale muszę na żywo obejrzeć takie lampy, a jeśli nie to zamontuję po prostu nowe przednie oraz zwykłe białe kierunki na przód i tak jak już wspomniałem z obrysami ;)

    Nie chcę przyciemniać lamp bo to właśnie jest dla mnie nieodpowiednie do klasy tego auta

    Co innego z szybami, auto znacznie lepiej wygląda, a przepisy.... kto by się przejmował :]

    No i kwestia felg. Brat miał w Mazdzie 626 17 cali i zastanawiał się nad 18 bo rewelacji nie było, więc nie chodzi mi tu o komfort a raczej o wygląd, bo na nowym zawieszeniu dużo nie spadnie.

    Nie chodzi mi o to jak będzie wyglądać tylko czy się zmieszczą :P

    Macie może ładne fotki e32 na dużych felgach?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Markooo
    OK, dzięki za podpowiedzi. Lampy na tył raczej bym wybrał te z allegro bo widziałem jedną taką i wyglądały bardzo świeżo.(...)

    Nie chcę przyciemniać lamp bo to właśnie jest dla mnie nieodpowiednie do klasy tego auta
    Zakładanie chińskich lamp z allegro to ZDECYDOWANIE nieodpowiednie dla klasy tego auta.
    Przyciemnianie z kolei nie jest głupie.

    Cytat Zamieszczone przez Markooo

    Co innego z szybami, auto znacznie lepiej wygląda, a przepisy.... kto by się przejmował :]
    Zabiorą Ci w końcu dowód rej. to zobaczymy czy nie będziesz się przejmował.

    PS.
    LOL, Ty nawet nie masz prawka, więc jak się możesz przejmować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •