Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Pomysł na lifting E32

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Każdemu się to podoba, ale nie wszędzie da się z takim zawieszeniem jeździć ...

    Ja używam e32 na co dzień i mając takie zawieszenie nie wjadę np pod markety w mojej okolicy - max co można obniżyć to wg mnie 40mm tak, żeby się dało jeździć po progach ...

  2. #52
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    No to jeszcze "trochę" Ci brakuje ;)

    Póki co nie widziałem w polsce ładniejszej e32 niż Franka(chodź jeszcze szyby bym przyciemnił i te deski w wew zmienił).I chyba długo nie zobaczę...Czekam tylko aż będzie chciał sprzedać.Dopełnieniem smaku widział bym tam manual :viva:

    ...brakowac brakuje ;) (zaczekaj do wiosny ;D )ale chodziło mi głownie że nisko,szeroko i ciemno...albo ładny obniżony wychuchany chromeline.Normalne że np.felami będzie się różnic bo niekażdego stac odrazu na 3 częściowe 18" z dokładanym rantem...chciałem tylko pokazac ze ciemne lampy bardzo pasują do e32 i ogólny kierunek ewentualnych zmian niech idzie w tym kierunku a nie np.lamp z azji itd...


    pozdro

  3. #53
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    [quote="e32maaaciek"] a nie np.lamp z azji itd.../quote]

    To popieram w 100% :564:

  4. #54
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Najładniejsza e32 w Polsce,oczywiście poza moją :P Typowa stara germańska szkoła,wzór do naśladowania :) i kto powiedział,że e32 nie nadaje się do tuningu.

  5. #55
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Markooo
    No i piękne te światła, jak i cała e32

    A co do przodu to zostawił bym serię + zwykłe białe kierunki.

    CUDO :D
    Obrazek
    O gustach nie dyskutujemy wiec napisze od siebie ze pomalowanie lamp sprayem i nie bardzo pasujaca do E32 felga to tak srednio jednak cudo :D

  6. #56
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Oczywiście że o gustach się nie dyskutuje bo to nie ma sensu ale np moim zdaniem felgi z Twojego podpisu bardziej do e32 nie pasują.Strasznie auto postarzają...ale tak jak napisałeś,o gustach się nie dyskutuje. ;)

  7. #57
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Oczywiście że o gustach się nie dyskutuje bo to nie ma sensu ale np moim zdaniem felgi z Twojego podpisu bardziej do e32 nie pasują.Strasznie auto postarzają...ale tak jak napisałeś,o gustach się nie dyskutuje. ;)
    E32 to juz youngtimer wiec nalezy mu sie odpowiedni design a jezeli chesz odmladzac to moze pora na przesiadke na cos mlodszego :D

    Dla przykładu felgi z pierwszego posta tego watku pochodzą z E38 i maja sie jak piesc do nosa do E32 ;)

    W takim razie Twoj gust jest odmienny od 80% użytkownikow ktorzy twierdza ze wlasnie pajczek najlepiej leży na autach z okresu E32 ;)

    Zapraszam do zobaczenia fot w pelnym roz. sprawdz czy faktycznie auto zle wyglada na tych felgach bo osobiscie uwazam ze sa skrojone na miare co tez ET potwierdza :D jednakże absolutnie nie mam Cie zamiaru przekonywać bo sadzać po zdjęciach w Twoim podpisie stwierdzam ze mamy zupełnie inny gust ;)

  8. #58
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Felgi bdb mi znane bo mój kolega na nich długo jeździł w e34.Nie powiedziałem że są nie ładne a że nie widzą mi się w tym modelu(moim zdaniem bardziej pasują do e34)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •