Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Pomysł na lifting E32

  1. #11
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Markooo
    Macie może ładne fotki e32 na dużych felgach?
    Generalnie każdy ma 17' :) Póki co tylko Myszor się wyłamał i ma 20' :pada:

    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Zabiorą Ci w końcu dowód rej. to zobaczymy czy nie będziesz się przejmował.
    Miałem ciemne szyby w e30 325,e39 528i,e39 528iA teraz mam w 300C i w E32,nigdy o to problemu nie miałem chodź nie raz robię długie trasy po Polsce (Elbląg-Kraków,Kraków-Elbląg).Nie wspomnę o tym że po Wa-wie też jeżdżę z ciemnymi szybami.

    Ale tak jak napisałem wcześniej,temat ciemnych szyb jest dość kontrowersyjny...

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Również u mnie wiele osób ma ciemne szyby i nikt problemu nie miał. A prawko właśnie zdaję ;) W motorze mam sporo rzeczy nieprzepisowych i naprawdę mam to w :oops:
    Najbardziej śmieszą mnie auta ucięte w połowie :hihi: tył czarny a przód całkowicie przejrzysty...
    Jednak i tak najpierw muszę znaleźć ładny egzemplarz i doprowadzić go do porządnego stanu technicznego a wtedy będziemy kombinować co dalej.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Kolega miał takie lampy w e34 ( przednie) i wyglądało to tandetnie ...


    Takie odmładzanie e32 na siłę to nie najlepszy pomysł, bo łatwo może się to stać komiczne ...

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Ok czyli najlepszym sposobem jest kupno nowych oryginałów, lub chociaż wypucowanie starych.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    najlepiej zostaw w orginale najlepiej sie prezentuje ;) Ja mam BH i dymione kierunku i naprawde fajnie sie prezentuje bez zbednych fajerwerek :) Ale jak wyżej napisałes to nbiechcesz przyciemnionych lamp to proponuje orginał.
    Było BMW e32 750 V12

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    84
    BMW
    E32 '91 M30B30
    Skąd
    Podłęże/ Kraków
    Przednie lampy angel eyes w żadnym wypadku do E32!! :P Jak już tu powiedziano zalatuje tandetą już z daleka ;) A poza tym jeśli już komuś przypadną do gustu ( pozdrawiam :D ) to te lampy są naprawde ze słabej jakości materiałów... Po roku np. w środku wypalą Ci sie odbłyśniki i wtedy będziesz musiał dodatkowo kupić sobie latarki "angel eyes" i doświetlać sobie droge :D Znajomy w E30 ma takie lampy, nie jeździ stosunkowo dużo i po roku praktycznie świateł brak :( Chińszczyzna i tyle!! Pieniądze wyrzucone w błoto!! Z przodu wyczyść stare lampy, wymień szkła na nowe, BH, ciemny kierunek i zobaczysz że efekt Cie powali :) Uśmiech na twarzy murowany :D A i wierz mi że nowe szkła i czyściutkie lampy odmłodzą i odświeżą przód :) Wiem co mówie :D Pozdrawiam i życze sukcesów ;)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Jestyle "klasycznych" sposobów na zrobienie takiego auta wedle wzorców z epoki że silenie sie na odmładzanie częściami tego typu to porażka
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    84
    BMW
    E32 '91 M30B30
    Skąd
    Podłęże/ Kraków
    O jakim odmładzaniu masz na myśli ?? :> Chodzi Ci o krótko mówiąc wszelkiego rodzaju "chińszczyzne" ?? :P

  9. #19
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Odpuść sobie te lampy i kierunki na przód, tył zależy widuje czasem ciemnozielone e23 z takimi lampami na tyle i nie wygląda najgorzej.. ale e32 to auto klasyczne i wg mnie po prostu nie wypada zakładać czegoś nie z epoki.

    Co do felg to wiadomo im większe tym mniejszy komfort, ale wygląg idzie na + więc Twój wybór co jest ważniejsze :)

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A ja nie będę Cię zachęcać lub zniechęcać.

    Jak chcesz pokombinować...no cóż wedle gustu, ale żebyś nie przesadził.

    A co do półproduktów - to uważaj na te z allegro - troche ich widziałem, i ładnie to one głównie na obrazku wyglądają, bo z rzeczywistością i trwałością często pozostaje dużo do życzenia.

    Zanim coś takiego kupisz, lepiej najpierw się pofatyguj i weź do ręki, przymierz do auta - wtedy dokładnie zrozumiesz co mam na myśli.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •