Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [navi] co myślicie ??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn

    [navi] co myślicie ??

    Kurde kupiłem już ale w internecie wydawał się mniejszy :x

    http://www.navroad.pl/NR730F.php
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    nigdy nie masz 100% pokrycia - to bzdura na prawde bedzie około 96% przy dobrych wiatrach wygląda ładnie oby tez tak samo się spisywała

    ja osobiscie bym kupił jakiś ładny czytnik za mniejszy grosz z wejściem na kartę SD i pozniej sam sobie mapy montował .... troszkę taniej by wyszło

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    ja osobiście jestem zwolennikiem PDA we wszystkich wersjach dlatego , że jest to urządzenie uniwersalne na którym działać może :

    tomtom
    automapa
    destinator
    igo
    autopilot

    na żadnym innym urządzeniu tego osiągnąć nie mozna > sam używam MIO A701 i jestem mega zadowolony.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    witam mozesz powiedziec ile wolaja za ta zabawke tez o takims czyms mysle mam orginalna nawigacje chyba mk1 96rok tragedia ostatnio wywalala mnie z autobany 15 km przed domem a mam zjazd kilometr od domu i czesto latam busem mocno sie nad czyms takim zastanawiam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez radi
    witam mozesz powiedziec ile wolaja za ta zabawke tez o takims czyms mysle mam orginalna nawigacje chyba mk1 96rok tragedia ostatnio wywalala mnie z autobany 15 km przed domem a mam zjazd kilometr od domu i czesto latam busem mocno sie nad czyms takim zastanawiam
    To tak jak ja ;) Do busa jest jak złoto ale do E36 już za duża :x Jeszcze zrobię przymiarkę do E32 ale myślę że tam tez będzie pasować :)

    Kupiłem w tym sklepie i dokładnie opisany model. http://www.komputronik.pl/Palmtopy_G...elny,id,45683/

    okazało sie że nawet pasuje





    w dzień i w nocy ..



    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Spoko, fajny sprzęt - ja mam już 1,5 roku pocket PC - Mio P550 (wsadziłem kartę 2GB). jest poręczny i czytelny, łatwy w obsłudze. Co do map polecam Automapę XL (dokupiłem aktualizacje na następny rok ok. 100zł). Miałem ją w E34 z dodatkową anteną zew. i spisywała się super. Teraz używam jej w E38 (mam mkII straszna bieda jak dla mnie ale też ma już swoje lata) już bez anteny zewn. jest raczej zbędna tylko w samochodach gdzie ogrzewana jest przednia szyba przydaje się antenka zewn. W mio jest parę fajnych funkcji np. internet z wifi notes i możliwość przeglądania filmów i zdjęć. System windows mobile więc raczej wszystko kompatybilne i łatwo podłączyć i zrobić aktualizację. Co do Automapy XL to stale coś poprawiają i jest coraz lepsza z dokładnością jest super choć jak każdy system tego typu nie zawsze wybiera szczęśliwe rozwiązanie trasy ale to już od nas zależy jak się odniesiemy do tego co pokazuje. Przejechałem już troszkę kilometrów z tym systemem i w Polsce jest naprawdę super już większość małych miasteczek ma pokrycie:ulica-numer. Testowałem też inne mapy jak Tomtom czy Destinator ale jak dla mnie u nas w kraju jeszcze długo przysłowiowej wody nie zrobią hehehe.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Faktem jest że Automapa mocno pracuje nad szczegółami PL. Dzisiaj nawet do nich dzwoniłem z zapytaniem jak wygląda programowa opcja kontroli dopuszczalnej prędkości. Na chwilę obecną jest ostrzeżenie głosowe ale pracują nad wyświetlanym komunikatem :)
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  8. #8
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez zielony
    Faktem jest że Automapa mocno pracuje nad szczegółami PL. Dzisiaj nawet do nich dzwoniłem z zapytaniem jak wygląda programowa opcja kontroli dopuszczalnej prędkości. Na chwilę obecną jest ostrzeżenie głosowe ale pracują nad wyświetlanym komunikatem :)
    Trzeba im przyznać że uwzględniają sugestie użytkowników to ich duży PLUS...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •