Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [navi] zamiana z 4:3 na 16:9

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce

    [navi] zamiana z 4:3 na 16:9

    Witam
    Chodzi mi po głowie wymiana monitora jak w temacie, czytałem już trochę na ten temat, ale nie znam kosztów, mój czytnik to MK2, jeżeli ktokolwiek już robił taką podmiankę proszę o inf.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    nie robilem jeszcze ale tez zastanawial sie nad tym. koszty zalezne od tego jak uda ci sie kupic czesci.
    minitor 16:9 --1300zl +
    tuner tv 16:9 --750zl +
    navi MKIV (niekonieczne) --1300zl +
    modul gps i anteny moga chyba zostac stare. nie wiem do konca jak to z kablami wyglada - czy trzeba wymieniac czy moga zostac stare.
    operacja ambitna ale dosc kosztowna - dlatego zaczynam sie wachac czy nie wlozyc tam czegos duzego co by odrazu dobrze gralo, navi mialo i cd/dvd czytalo - bo koszty moga byc zblizone. a jaka jest jakosc dzwieku z radia bmw wszyscy wiemy.

  3. #3
    Wszystko tak jak opisałeś :D tylko Twoja koncepcja to juz nie ori...
    Cytat Zamieszczone przez happy129
    dlatego zaczynam sie wachac czy nie wlozyc tam czegos duzego co by odrazu dobrze gralo, navi mialo i cd/dvd czytalo - bo koszty moga byc zblizone. a jaka jest jakosc dzwieku z radia bmw wszyscy wiemy.
    :P ;D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    :D jak by robili takie ori to bym nie musial sie zastanawiac i juz pewnie nie mial 4:3 z kaseciakiem - a tak czytam szukam ogladam - jak dziewica - chce ale sie boje :hah: :hah: :hah:

  5. #5
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez happy129
    nie robilem jeszcze ale tez zastanawial sie nad tym. koszty zalezne od tego jak uda ci sie kupic czesci.
    minitor 16:9 --1300zl +
    tuner tv 16:9 --750zl +
    navi MKIV (niekonieczne) --1300zl +
    modul gps i anteny moga chyba zostac stare. nie wiem do konca jak to z kablami wyglada - czy trzeba wymieniac czy moga zostac stare.
    operacja ambitna ale dosc kosztowna - dlatego zaczynam sie wachac czy nie wlozyc tam czegos duzego co by odrazu dobrze gralo, navi mialo i cd/dvd czytalo - bo koszty moga byc zblizone. a jaka jest jakosc dzwieku z radia bmw wszyscy wiemy.
    Witam jeżeli masz w aucie mk2 to wszystko czyli instalacja antena i moduł gps zostają i nie trzeba niczego dokładać jedyną rzeczą którą trzeba zrobić przy zmianie czytnika z mk2 na mk3 to wypięcie anteny gps z modułu i podpięcie bezpośrednio pod czytnik , a jeżeli chodzi o jakość dzwięku ja osobiście jestem bardzo zadowolony ale może dlatego że mam dsp ...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Przy wymianie samego monitora w MK2 na 16:9 musisz wymienić tuner TV, inaczej będziesz musiał spiąć
    "na krótko" niebieską wtykę z tunera do czytnika navi żeby mieć format 16:9 bez TV, w przeciwnym wypadku będzie wszystko ale w formacie 4:3 na monitorze 16:9... czyli kiszka

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    raczej jestem za ori, odtwarzanie dvd czy innych formatów załatwia ipod bądź inne ustrojstwo podpięte pod AV,
    tylko co z tym MK4 czy trzeba wymieniać czy nie??

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez wm
    z tym MK4 czy trzeba wymieniać czy nie??
    To już zależy od Ciebie czy chcesz zostawić czytnik navi mkII czy też zmienić na MkIII lub najlepszy MKIV. MkII tez będzie śmigać jak do tej pory,więc możesz tylko przezełożyć monitor i tuner TV i navi bedzie działać,lub też dołozyc trochę i zmienić czytnik a tu juz masz dostępo do nowszych softów i innego wyglądu menu i innych możliwości np. Perspektywa w navi. ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    dziękuje wszystkim za pomoc, zaczynam poszukiwania sprzętu:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •