Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Szybko i tanio

  1. #21
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez neon
    http://www.allegro.pl/item842675165_842675165.html

    ta sama sytuacja i ten sam kupujący ,komentarz za tą aukcje nawet jest u kupującego
    "Dziękuje za zrozumienie. pozdrawiam" - taki komentarz dostał kupujący od właściciela busa. Pewnie tak jak mówiłem bierze kilka tyś i zapomina o sprawie.. albo ma dobre serce:) ale dobry jest 2 auta wychaczyl w takim czasie :D

  2. #22
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez kataniarz
    kolego coboss-była taka akcja pisalo u nas w gazecie !ten mesiu jest do dzis w Jarocinie u tego samego właściciela !
    Możliwe :) nie mówię, że nie :)

    Jak by Ci to powiedzieć. Są Radcy Prawni co biorą za rozprawę 300-500zł a są mecenasi co biorą 15 tysięcy za to samo :)
    Już wiesz o co chodzi ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #23
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez coboss

    Jak by Ci to powiedzieć. Są Radcy Prawni co biorą za rozprawę 300-500zł a są mecenasi co biorą 15 tysięcy za to samo :)
    Już wiesz o co chodzi ;)
    Ja nie wiem o co Ci chodzi?
    Co ma radca prawny czy mecenas do wyroku sądu?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Co ma radca prawny czy mecenas do wyroku sądu?
    Pewnie cobossowi chodzi o rodzaj i jakość bajerowania przed sądem :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #25
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Co ma radca prawny czy mecenas do wyroku sądu?
    Pewnie cobossowi chodzi o rodzaj i jakość bajerowania przed sądem :/
    No tak :) Są jełopy co mają papier i 0 w mózgu. I są wybitni mecenasi którzy nie dość, że znają kompletnie prawo to jeszcze fenomenalnie je interpretują.
    Moją firmę obsługują 2 bardzo dobre i drogie kancelarie. W przeszłości korzystałem z usług kancelarii przeciętnych lub uważających się za przeciętne i uwierz mi że wiem jaka to jest przepaść :) nawet bardziej niż proporcjonalna w kosztach!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #26
    Hubert, prowizje mi zwrócili także jedyne co straciłem to nerwy.

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Hubert, prowizje mi zwrócili także jedyne co straciłem to nerwy.
    No to przynajmniej na tyle dobrze wyszło.

    Ja miałem kiedyś okazję stać po drugiej stronie barykady:
    moja żona kupiła coś *** na moje konto w allegro...i zależało nam na czasie dostawy, a sprzedający niestety mimo zarzekania się ...zapomniał wysłać towar, a właściwie jego żona wysyłając paczki hurtowo mnie pominęła w zestawieniu.
    W efekcie po paru rozmowach, sprzedający okazał się bardzo rzetalną osobą i się zreflektował na.... co i uczynił - przesłał towar i zwrócił pieniądze, mimo że ja chciałem tylko zwrot kasy już bez przesyłki

    No ale tu to mamy temat z pasozytami internetowymi, co tylko szukają zabieganych, nieuważnych ludzi by ich próbować naciągnąć.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #28
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Co ma radca prawny czy mecenas do wyroku sądu?
    Pewnie cobossowi chodzi o rodzaj i jakość bajerowania przed sądem :/
    No tak :) Są jełopy co mają papier i 0 w mózgu. I są wybitni mecenasi którzy nie dość, że znają kompletnie prawo to jeszcze fenomenalnie je interpretują.
    Moją firmę obsługują 2 bardzo dobre i drogie kancelarie. W przeszłości korzystałem z usług kancelarii przeciętnych lub uważających się za przeciętne i uwierz mi że wiem jaka to jest przepaść :) nawet bardziej niż proporcjonalna w kosztach!
    Coboss skoro masz takie super kancelarie to popros ich zeby ci wytlumaczyli co to jest umowa cywilno-prawna zawierana poprzez Allegro i jakie zasady niesie z ta forma polaczony kodeks cywilny! :]
    Jesli juz to sad wogole nie wnika w cene sprzedazy tylko sprawdza umowe pod wzgledem kodeksu, dla sadu i nie stanowi czy sprzedales wiezowiec warty 10mln za 5zl czy 7zl lub za 10mln :P

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #29
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Spoko ja wyraziłem swoje zdanie i dałem swoją opinię.
    Skoro ktoś nie chce to niech jej nie czyta lub niech ją traktuje jak chce.
    Ale gdy kiedyś będziesz miał DUŻY problem to odkop ten temat i przeczytaj jeszcze raz ;)
    Nie wiem co ma sąd do kancelarii i na odwrót. Skoro pisze, że oni wiedzą jak to wiedzą!
    Gdyby takie umiejętności mieli wszyscy i prawo było by posegregowane w szufladki nie było by WYBITNYCH Mecenasów ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #30
    ok. To nie takie proste z polskimi urzędami. Przyjmijmy że gość kupił po rozprawie sądowej za taką kwotę 7er 22,80. Idzie do US zapłacić podatek a oni mu mówią że cena auta jest zaniżona... i co znów sprawa sądowa??? Żyjemy w polsce, nie ma łatwo.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •