KIERUNKI AMERYKAŃSKA WERSJA - Dziś miałem więcej czasu więc dokładnie wszystko przetestowałem i mogę opisać co się jak zachowuje :D
Po wyjęciu żarówek z postojówek z przodu zrobił się ciekawy bajer, a mianowicie kierunkowskazy przednie przeszły w tryb amerykański w zasadzie świecą jak żarówka dwuwłuknowa (jeszcze nie sprawdziłem co jest w środku ale w końcu i tam się dokopię...) później wsadziłem ledy w miejsce postojówek (na kompie jest błąd oczywiście był zaraz po wyjęciu żarówki - ledy w zasadzie nic tu nie wnoszą) Ale zachowanie modułu jest przyznajcie ciekawe więc dochodzę do wniosku że wystarczy gdzieś zmienić jakieś ustawienie żeby nie pokazywało tego jako błąd, co daje bez dorabiania kabelków i żaróweczek super efekt. Dodam że kiewrunkowskazy funkcjonują normalnie tzn. żarówka po włączeniu migacza świeci wyraźnie jaśniej .
Po włączeniu świateł mijania niestety kierunki gasną (i wszystko wraca do standardu europejskiego) ale cała impreza bardzo mnie zaintrygowała. Jak będzie coś nowego to dopiszę pozdro.