Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: [e38] Serdecznie witam wszystkich fanów marki....

  1. #31
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    KIERUNKI AMERYKAŃSKA WERSJA - Dziś miałem więcej czasu więc dokładnie wszystko przetestowałem i mogę opisać co się jak zachowuje :D
    Po wyjęciu żarówek z postojówek z przodu zrobił się ciekawy bajer, a mianowicie kierunkowskazy przednie przeszły w tryb amerykański w zasadzie świecą jak żarówka dwuwłuknowa (jeszcze nie sprawdziłem co jest w środku ale w końcu i tam się dokopię...) później wsadziłem ledy w miejsce postojówek (na kompie jest błąd oczywiście był zaraz po wyjęciu żarówki - ledy w zasadzie nic tu nie wnoszą) Ale zachowanie modułu jest przyznajcie ciekawe więc dochodzę do wniosku że wystarczy gdzieś zmienić jakieś ustawienie żeby nie pokazywało tego jako błąd, co daje bez dorabiania kabelków i żaróweczek super efekt. Dodam że kiewrunkowskazy funkcjonują normalnie tzn. żarówka po włączeniu migacza świeci wyraźnie jaśniej .
    Po włączeniu świateł mijania niestety kierunki gasną (i wszystko wraca do standardu europejskiego) ale cała impreza bardzo mnie zaintrygowała. Jak będzie coś nowego to dopiszę pozdro.
    Witaj! Wiem ze to bardzo stary poscik, ale mnie natchnal. Z tymi kierunkami to nie jest tak, ze zapalaja sie w wypadku awarii pozycyjnych swiatel by je zastapic? MI sie wydaje ze tak. Gdy padnie postojowka wlaczaja sie kierunki, ale moge sie mylic. Moze bardziej zglebiles temat. Zwyczajnie mnie to ciekawi bo u minie tego nie ma, a to taka mała ciekawostka! Pozdrawiam
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #32
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Tak to działa jak zastępcze postojowe po przepaleniu żarówki ale efekcik fajny ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •