Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Awaryjne otwarcie drzwi z rozładowanym aku

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    U mnie jest napewno tak że przy braku prądu dostanę się tylko do bagażnika, kierowcy wkładka wtedy niedziała.

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    U mnie jest napewno tak że przy braku prądu dostanę się tylko do bagażnika, kierowcy wkładka wtedy niedziała.
    Tak samo jest w moim i tak właśnie powinno być. Zdziwiony wypowiedziami innych użytkowników, postanowiłem spytać jeszcze kolegę, który prowadzi warsztat i naprawia mi auto. Oczywiście utwierdził mnie tylko w przekonaniu że wszystko jest OK.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    umnie rowniez otworzy sie z kluczyka bez problemu mozliwe jest jednak ze obie opcje sa prawidlowe moga przeciez byc zastosowane dwa warianty przez fabryke

  4. #24
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Muszą być skoro niektórym nie działają drzwi...
    Ja jestem pewien, że działa mi i bagażnik i drzwi kierowcy bo miałem odłączony całkowicie akumulator i otwierałem jak i zamykałem drzwi. Ale z drugiej strony jest to opisane w instrukcji obsługi którą mam w sumie od E38 przed liftem!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas
    U mnie jest napewno tak że przy braku prądu dostanę się tylko do bagażnika, kierowcy wkładka wtedy niedziała.
    Wspomniało mi się... przy wymianie akumulatora sprawdziłem i przy braku prądu nie można nawet wsicnąć wewnetrznego słupka w drzwiach "rygla", pozostałe trzy tak.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •