Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Kupno e32

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    ZOOFY - pisz po polsku - proszę !!!
    Gra muzyka

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Z00FY
    oglądalem w Polsce 6 modeli E32 i to nie były auta wystawiane za 4.500 zl , cennikowo wachaly sie od 6 do 10 tys. zrobilem jakies 1200 km za poszukiwaniem modelu który mnie będzie satysfakcjonował. Nie mam wysokich wygorowanych wymagan bo jest to auto zasłużone dla dróg i w pewnym sensie dotknięte zębem czasu ale Koledzy jeśli sie jedzie 450 km żeby zobaczyć "kupe zlomu" za 7 tyś zl i posiadacz auta mówi, że moze spuscic 300 zl a tu motor się wkręca na obroty jak by na polowe cylindrow palil to nic tylko sie zastrzelic. naprawde nie wiem jak mozna do takiego stanu doprowadzić "auto czolg" jakim jest e32 ;(((((((((((((((((( oczywiście standardowa gadka przez telefon że wszystko jak w zegareczku pare rysek na lakierze. Nikt nie musi być mechanikiem ale ściemy nie lubie i to jest przykre że są to ludzie ze środowiska BMW które jest rodzina na drogach,, to przykre ale tak jest często ; (
    a to fakt... w Polsce wszystkie auta które kupił ktoś ze znajomych miały jawnie ukryte wady; nie znam przypadku żeby nie trzeba było dorzucić minimum 500 pln i nie mówię tu tylko o BMW... taką mamy w Polsce kulturę handlu... niestety.
    Ale nie wiem jak jest za granicą bo nie mam żadnych doświadczeń.


    Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Michael7
    a to fakt... w Polsce wszystkie auta które kupił ktoś ze znajomych miały jawnie ukryte wady; nie znam przypadku żeby nie trzeba było dorzucić minimum 500 pln i nie mówię tu tylko o BMW... taką mamy w Polsce kulturę handlu... niestety.
    Ale nie wiem jak jest za granicą bo nie mam żadnych doświadczeń.
    Pozdrawiam
    O tym, że kolega nie będzie musiał dokładać do auta, nawet z Niemiec, to bym raczej zapomniał - nawet w idealnym egzemplarzu warto po zakupie co najmniej inspekcje II zrobić ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Wiesz co kupujesz-w końcu swój człowiek i nie musisz jechać do wroga.
    8/

    Przepraszam... może nie w temacie ale z tego co kojarzę to mieszkasz na terenach zagrabionych "wrogowi".
    wybacz kolego ale irytują mnie takie teksty z wielu powodów.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Wiesz co kupujesz-w końcu swój człowiek i nie musisz jechać do wroga.
    8/

    Przepraszam... może nie w temacie ale z tego co kojarzę to mieszkasz na terenach zagrabionych "wrogowi".
    wybacz kolego ale irytują mnie takie teksty z wielu powodów.
    Miałem na myśli że kupuje u kogoś kogo zna a przynajmniej znają na forum i wiadomo jest że samochód jest w dobrych rękach. Nie miałem tu na myśli Polak-Niemiec. Moim zdaniem lepiej kupić w Polsce od kogoś kogo się zna lub jak wspomniałem znają z forum niż jechać setki km po to by kupić teoretycznie lepsze bmw.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    90
    BMW
    730i V8
    Skąd
    City of Angels (Ślask)
    dokladnie :) Ja za swoja jezdzilem pol roku :? no ale teraz chce wspiac sie wyzej do e38 :D dlatego wystawilem moja Bunie ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •