Poka¿ wyniki od 1 do 6 z 6

W±tek: Pro¶ba o opiniê 2-óch E38

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    2

    Pro¶ba o opiniê 2-óch E38

    Witam, planujê zakup E38 w Dieslu, móg³by mi kto¶ napisaæ czy warto jechaæ ogl±daæ poni¿sze BMki?

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10388831


    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11062995


    Ta z rozwalonym bokiem to akurat nie problem naprawiæ gdy¿ mam tatê lakiernika, tylko poduszki wymieniæ. Ale czy warto kupowaæ "uszkodzon±" 7er?

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Supermen
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    2,104
    BMW
    e38 750iL
    Sk±d
    Chojnice
    1 bym sobie darowa³. Halogeny od wersji benzynowej nie wró¿± nic dobrego. Mog³a byæ walona z przodu a kto¶ sie nie zna³ i da³ zderzak od benzyny. Poza tym 740d jest baaardzo drogie w naprawie.
    2 cie¿ko powiedzieæ bo sa s³abe zdjêcia
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza siê do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Sk±d
    Katowice
    Blog
    1
    To wiêc tak: Moim zdaniem:
    1. Bardzo mi siê podoba kolor srebrny, uwa¿am ¿e w tym kolorze bardziej wygl±da elegancko, tylko pytanie dlaczego te progi takie spier.....?? Drugie felgi troche nie tak, seryjne. Ble. Co do ¶rodka jestem pasjonatem jasnego ¶rodka ale czarny jest bardziej praktyczny, po drugie navi 4/3 nie podoba mi siê to i nie wygl±da na tak zaje furê. Aha ostatnie to ¿e z ty³u kanapa nie jest rozk³adana:P
    2 Co do niej to kolor czarny nie a¿ tak mnie krêci ;D , ale za to navi du¿e:P tapicerka troszkê nie hallo!!
    Je¿eli chodzi o e38 to strasznie mi siê podobaj± od niej drzwi a mianowicie ich wykonanie, w porównaniiu do e65 to idea³ jak dla mnie. koniecznie musi byæ ksenon:P
    Je¿eli chodzi o silnik to diesel i benzynka.... hmmm jedno to a drudzy to. Dla mnie chyba nie ma znaczeni wa¿ne ¿e V8:) Jak zadbane i sprawnie siê porusza to super:P Obecnie poszukujê swojej 7er , ale mam vectre zz 04 roku v6 diesel i je¼dzi rewelacyjnie.... fakt mia³a trochê robione ale przed wzmocnieniem i tak zaje.... mnóstwo bmw zosta³o z ty³u:P w Wakacje mia³em start od ³odzi do czê¶tochowy i 535d jecha³o równo do 230 potem ju¿ zostawa³o.... Col do automatu to uwa¿am ¿e jest najlepszy.... :P Pozdrawiam
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  4. #4
    No ten srebrny to jaka¶ pora¿ka. Zderzaki malowane od do³u, a na progi brak³o spraya? W castoramie po 17,60 puszka :] Do tego auto chrome a ramki wokó³ szyb shadow. Wspomniany zderzak z benzyny dope³nia tylko obraz nêdzy i rozpaczy. Poza tym 740d poni¿ej 30ty¶? Powodzenia...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Do³±czy³
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Sk±d
    Wroc³aw
    kolonkos, chyba pomyli³e¶ dzia³y z tym postem.. dla sprostowania pierwsza ma ¶rodek ZIELONY, a druga jest odcieniu niebieskiego.

    Co do aut które pokaza³e¶, ¿adne nie wzbudza mojego zaufania.. Je¿eli mia³bym siê którym¶ z nich zainteresowaæ, to by³oby to nr2 - dosta³ kase z ubezpieczalni i sie pozbywa samochodu. A je¿dzone 5 lat przez jednego w³a¶ciciela to te¿ jaki¶ +.

  6. #6
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Sk±d
    Katowice
    Blog
    1
    No to poprawka.... faktycznie kolory mi siê zamiesza³y. Ale to pewnie dlatego ¿e by³em w pracy ca³y dzieñ a po zakoñczeniu whisky siê pola³o:)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •