Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Prośba o opinię 2-óch E38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2

    Prośba o opinię 2-óch E38

    Witam, planuję zakup E38 w Dieslu, mógłby mi ktoś napisać czy warto jechać oglądać poniższe BMki?

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10388831


    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11062995


    Ta z rozwalonym bokiem to akurat nie problem naprawić gdyż mam tatę lakiernika, tylko poduszki wymienić. Ale czy warto kupować "uszkodzoną" 7er?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    1 bym sobie darował. Halogeny od wersji benzynowej nie wróżą nic dobrego. Mogła być walona z przodu a ktoś sie nie znał i dał zderzak od benzyny. Poza tym 740d jest baaardzo drogie w naprawie.
    2 cieżko powiedzieć bo sa słabe zdjęcia
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    To więc tak: Moim zdaniem:
    1. Bardzo mi się podoba kolor srebrny, uważam że w tym kolorze bardziej wygląda elegancko, tylko pytanie dlaczego te progi takie spier.....?? Drugie felgi troche nie tak, seryjne. Ble. Co do środka jestem pasjonatem jasnego środka ale czarny jest bardziej praktyczny, po drugie navi 4/3 nie podoba mi się to i nie wygląda na tak zaje furę. Aha ostatnie to że z tyłu kanapa nie jest rozkładana:P
    2 Co do niej to kolor czarny nie aż tak mnie kręci ;D , ale za to navi duże:P tapicerka troszkę nie hallo!!
    Jeżeli chodzi o e38 to strasznie mi się podobają od niej drzwi a mianowicie ich wykonanie, w porównaniiu do e65 to ideał jak dla mnie. koniecznie musi być ksenon:P
    Jeżeli chodzi o silnik to diesel i benzynka.... hmmm jedno to a drudzy to. Dla mnie chyba nie ma znaczeni ważne że V8:) Jak zadbane i sprawnie się porusza to super:P Obecnie poszukuję swojej 7er , ale mam vectre zz 04 roku v6 diesel i jeździ rewelacyjnie.... fakt miała trochę robione ale przed wzmocnieniem i tak zaje.... mnóstwo bmw zostało z tyłu:P w Wakacje miałem start od łodzi do częśtochowy i 535d jechało równo do 230 potem już zostawało.... Col do automatu to uważam że jest najlepszy.... :P Pozdrawiam
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  4. #4
    No ten srebrny to jakaś porażka. Zderzaki malowane od dołu, a na progi brakło spraya? W castoramie po 17,60 puszka :] Do tego auto chrome a ramki wokół szyb shadow. Wspomniany zderzak z benzyny dopełnia tylko obraz nędzy i rozpaczy. Poza tym 740d poniżej 30tyś? Powodzenia...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    kolonkos, chyba pomyliłeś działy z tym postem.. dla sprostowania pierwsza ma środek ZIELONY, a druga jest odcieniu niebieskiego.

    Co do aut które pokazałeś, żadne nie wzbudza mojego zaufania.. Jeżeli miałbym się którymś z nich zainteresować, to byłoby to nr2 - dostał kase z ubezpieczalni i sie pozbywa samochodu. A jeżdzone 5 lat przez jednego właściciela to też jakiś +.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No to poprawka.... faktycznie kolory mi się zamieszały. Ale to pewnie dlatego że byłem w pracy cały dzień a po zakończeniu whisky się polało:)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •