Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Jeep Grand Cherokee II 4.0 i

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Prezentuje się całkiem nieżle ;)
    Można wiedzieć ile cię kosztował???
    A tak na marginesie, to jeśli chcesz poprawić jego prowadzenie, to polecam wymianę amorków na żółte Bilsteiny...Naprawdę niebo a ziemia ;)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Kurde ,kiedy u nas będą takie ceny??Za takie pieniądze można sobie starego golfa kupić....Toż koszt wyprodukowania takiego auta jak i innego jest taki sam,u nas ze średniej pensyjki musisz rok odkładać a tam wypłatka i masz.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Nie przesadzaj z tą wypłatą
    bo kwota około 3000 fun to nie jest wypłata , tak pięknie to tu nie ma .Mówie o zwykłych stanowiskach pracy , nie menadżerskich.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    To był tylko taki przykład...Bardziej mi chodziło o warunki płacowo-zakupowe w kraju(ach) niż konkretny np.Twój przypadek.Przy naszych średnich takie auto w Polsce powinno kosztować 4000zł..Był kiedyś taki kawał o kolizji malucha z mercedesem który oddaje to co mam na myśli.Ładne autko,mnie cały czas leci ślina na Granda,albo Pajero...może kiedyś
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Ja miałem Granda z 98 roku w kwadratowej budzie wersji Gold z silnikiem 5.9 lubiłem to auto do puki nie zaczęło się psuć :P
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Ja za to przez krótki czas jeździłem ZJ 5.9 z 98', oczywiście Limited. Sprzedałem i dorzuciłem "kilka groszy" na WJ 4,7 V8 też w topowej wersji Limited. Autem jeżdżę po dziś dzień (częściej moja małżonka). Ogólnie większych problemów z żadnym nie miałem. Auto wygodne, przestronne, bagażnik sensownej pojemności. Spalanie... no cóż, jeżdżę w gazie i jestem przyzwyczajony, ale mieści się w tych samych granicach jak moja siódemka. Jeśli chodzi o przyśpieszenie to 4.7 wbrew pozorom nie jest jakimś szaleństwem, mimo iż to najmocniejsza wersja, ale tak czy inaczej większość innych aut pozostaje mocno w tyle - włącznie ze słabszymi siódemkami. Trzeszczące plastiki to raczej mit, choć WJ mógłby być wykonany na lepszym poziomie. ZJ mimo wieku był dużo przyjemniejszy w prowadzeniu, lepiej wykonany no i wersja z silnikiem 5.9V8 naprawdę potrafiła objechać większość nowych zwinnych aut. Z tego co pamiętam to 5.9 setkę robił w 7sek z minimalnym haczykiem, także porównywalnie do 740. Jedyną wadą tych aut jest wrażenie wynoszenia dupy w zakrętach, ale na szczęście jest to tylko wrażenie.

    Co do WJ 4.0L moim zdaniem to zbyt słaba jednostka do tego auta. Auto wbrew pozorom naprawdę mułowate. Limited... i to się za to

    Cytat Zamieszczone przez kuzyn
    Nie najlepiej. Bo maja te wózki trochę wad wieku dzieciecego...
    Po 2002 było juz troche lepiej.
    Masz tam dwustrefowy klimatronic ?
    chwali! :D

    Co ty za bzdury opowiadasz? Masz jakieś konkretne doświadczenia z tym autem? Wersja Limited ma w sumie praktycznie to samo co w 7er. Oczywiście że jest klimatronic dwustrefowy, a co do awaryjności... znacznie bardziej awaryjne są siódemki. Poza tym części do Jeepa nie należą do drogich. No i nie naprawiasz co chwilę zawieszenia.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Dzięki za podpowiedzi i opinie
    Auto jak wcześniej powiedziałem auto będzie służyło do lokalnego przemieszczania się.
    Więc nie oczekuje od niego jakiś niesamowitych osiągów, a z tego co sobie poczytałem na innym forum , to tak jak mówisz . Może i 4.0 nie jest za szybkie , ale za to podobno jak ma wodę i olej to jest nie do zaj....... ;) .

    Pojeździmy zobaczymy :D :D " Polak Potrafi"

    Co do wyposażenia to moja 7er nie należy do najbiedniejszych , ale ten posrany amerykaniec wcale jej nie ustępuje :?
    Żona się za jakiś czas wypowie czy tego typy auto jej pasuje.
    Jeżeli o mnie chodzi to ja osobiście zawieszam oko na Patrolu GR ,ale to jest inna półka cenowa .
    Tak czy inaczej to dzięki za wszystkie wypowiedzi

  8. #18
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez darwaso
    Może i 4.0 nie jest za szybkie , ale za to podobno jak ma wodę i olej to jest nie do zaj....... ;) .
    Wszystkie te silniki (poza dieslem który jest wyjątkowo felerny) nie należą do awaryjnych. Ja w moim nie miałem jednej najmniejszej awarii. Mruczy jak młody kocurek a na blacie już powyżej 200tyś.

    Cytat Zamieszczone przez darwaso
    Co do wyposażenia to moja 7er nie należy do najbiedniejszych , ale ten posrany amerykaniec wcale jej nie ustępuje :?
    Oj tak... wiem coś o tym. Wyposażenie jest porównywalne. Poza tym nie wiem dlaczego tak brzydko mówisz o hamerykańskich autach. Osobiście bardzo je lubię, a w szczególności potężne terenówki z prawdziwego zdarzenia - nie mylić z Navarą, Hiluxem itp zabawkami. Marzy mi się Dodge RAM1500 albo Ford Expedition :D

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ginspirations
    Marzy mi się Dodge RAM1500 albo Ford Expedition :D
    Taak, jeżdziłem ostatnio fajnym RAMikiem 1500 w wersji Laramie 5,7 Hemi z 2008r i powiem szczerze, że zakochałem się w tym aucie.Fakt, nie jest wykonany w środku tak jak BMW, nie ma takich hamulców, ani się tak nie prowadzi, ale ma w sobie coś niesamowitego, co mi się podoba(duszę...?) ;)
    Niestety cena jak na razie studzi mój zapał do posiadania 130 tyś.... :(

  10. #20
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Niestety cena jak na razie studzi mój zapał do posiadania 130 tyś.... :(
    Mojego nie studzi. Gdybym tylko dysponował taką gotówką to było by chwili do namysłu :D ... no chyba że wcześniej by mnie żona zabiła za sam pomysł :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •