Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [ elektryka] tylko dla mozogw :)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec

    [ elektryka] tylko dla mozogw :)

    witam, planuje zmiane silnika w mojej e32 z tym ze silnik ktory chce teraz zalozyc ma elektroniczna przepustnice ktora ponoc powoduje za silnik jest bardziej zrywny i oszczedny. obecnie mam zwykla przepustnice czy istnieje jakos przerobic wiazke czy co tam trzeba zrobic zebym mial caly silnik z elektroniczna przepustnica czy jestem zmuszony przerzucic kolektor ze stara przepustnica do reszty nowego silnika ?? pomozcie ! pozdro

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    słyszałem że te przepustnice lubią padać i chyba lepiej na linke hmm

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Dobra rada jesli mozez zostac przy przepustnicy na linke to zostan ;) aktualnie szukalm sterownika EML ;) do elektronicznej przepustnicy jak masz to zapraszam na PRV ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    no mam wszystko bo mam cale auto na czesci i chcialem sobie tylko silnik zmienic bo jest w super stanie jeszcze na syntetyku jedzi, wiec mam praktycznie wszstko.co dokladnie potrzebujesz?

  5. #5
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Sterownik który jest po prawej stronie w tej skrzynce ze sterownikami o nr 0 285 006 006 miał mi go podesłac jeden z klubowiczów ale juz od 2 miesiecy czekam i niestety sie nie udało :( a auto mi powoli przestaje jezdzic normalnie i jestem na etapie poszukiwan czego to wina jest :/ nie wiem czy sama przepustnica tez sie juz nie konczy :/ podmieniłem juz cewke i przepływke i te dwie rzeczy odpadaja. Mam tez podejzenia co do kopułki ale to bede nowe kupował takze na dziern dzisiejszy potrzebuje przede wszystkim sterownika i ew. samej przepustnicy.
    Z własnego doswiadczenia odradzam elektronike w E32 troche sie pospieszyło BMW i umoczyło z tym EML-em dla przykładu w E39np jest przepustnica na linke ;) ciekawe dlaczego :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    co do elektronicznej przepustnicy to występowała tylko w E32 z systemem ASC

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    wiesz co ta przepustnica okazala sie na linke koles ktory mi zalatwial ten silnik zle mi powiedzial i dopiero dzisiaj ogladalem go i ma linke wiec niestety nie pomoge ci. sorx za pomylke,pozdrawiam

  8. #8
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    wiesz co ta przepustnica okazala sie na linke koles ktory mi zalatwial ten silnik zle mi powiedzial i dopiero dzisiaj ogladalem go i ma linke wiec niestety nie pomoge ci. sorx za pomylke,pozdrawiam
    szkoda bo mi sie znowu iskierka nadziei pojawiła :/

    pzdr

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Silnik jest lepszy ale nie osprzęt prawda ?

    Im mniej kombinacji z elektroniką tym mniej kłopotów w przyszłości dlatego ja np. przełożyłbym tylko silnik (blok z głowicą) reszta została by na miejscu
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez zielony
    Silnik jest lepszy ale nie osprzęt prawda ?

    Im mniej kombinacji z elektroniką tym mniej kłopotów w przyszłości dlatego ja np. przełożyłbym tylko silnik (blok z głowicą) reszta została by na miejscu
    Ale juz sie sprawa wyjasnila.. na moja niekorzysc :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •