Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: GNIAZDO AV ?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    58

    GNIAZDO AV ?

    Witam , moze mi ktos fachowo odpowie , a prosba moja dot. gniazda AV które mam z tyłu miedzy przednimi siedzeniami, jakiej wtyczki trzeba uzyc? czy to jest wejscie czy wyjscie? co tam mozna podłaczac? czy np. mała kamerke? i bede miał obraz z przodu na monitorze komput. ? czy np DVD ? CZY jest to gniazdko wyjsciowe na dodatkowe monitory np. na tył auta? dodam ze to gniazdko AV JEST malutkie , do czego słuzy?? auto mam z 2000r z fabryczna navi, Pozdrawiam Noworocznie !

  2. #2
    Tak,to wejscia jest np. na dvd i ustawiasz minitor na AV i masz obraz na monitorze ;) ja tak podłączam przenośne DVD :P a jak przełączam w dvd to odbieram telewizje ;D

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    58
    dzieki, ale teraz jakim kabelkiem z jaka wtyczka? bo z np. DVD czy kamerki wychodza chnche / np. stereo fonia+ wizja trzy wtyczki jak przejsc na tą małą wtyczke mmm

  4. #4
    są takie małe jecki, które mogą mieć i wizje i fonie, trzeba dobrze polutować i śmiga bez problemu. :D

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    58
    No,no polutowac hi?, nawet mam jakies małe wtyczki , chciałem na razie podłaczyc mała kamerke tylko ona ma trzy wtyki i trzeba polutować w jeden mały ,, problemik,, zeby po podłaczeniu nie schrzanić w aucie lub kamery? przydałby sie schemacik, lub musze podpytac jakiegos elektronika, ale póki co to szykujemy sie na SYLWESTRA tak więc udanej zabawy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, moze po swietach mi cos podpowiesz .

  6. #6
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Polecam ten [LINK] , tu jest dokładnie pokazane co i jak.

    Pozdrawiam.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    58
    no wielkie dzieki , fajny link , poprubuje , Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •