Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [ elektronika] pompa paliwa

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Skoro kręci, to jak już wyżej pisali, sprawdź czy iskra w ogóle się pojawia.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    8
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Ujazd
    a skoro nie ma iskry nie ma napięcia na pompkę??? co to takiego może być??? :(
    ładne E38. Piękne brzmienie 3-litrowej V8 :) i wymarzona Jasna skórka w środku :)

  3. #13
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez Diabeł_V8
    a skoro nie ma iskry nie ma napięcia na pompkę??? co to takiego może być??? :(
    Jeśli nie ma iskry, nie ma napięcia na pompie paliwa i mimo wszystko kręci rozrusznik, to jest zbieg kilku negatywnych okoliczności. Jedno z drugim nie ma bezpośredniego związku !! Chyba, że masz jakiś cudowny patent anty-napadowy !!!

    PS
    Pisz po polsku !!!
    Gra muzyka

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Skoro podłączyłeś pompę na krótko to spróbuj zapalić go z takim podłączeniem. Jeśli zapali to wina po stronie układu paliwowego (sterowania dokładnie) - a jeśli nie zapali to przyczyna jest w innym miejscu - np. czujnik położenia wału.

  5. #15
    Chwilkę

    Przeciez Diabeł_V8 nigdzie nie napisał że nie ma iskry.

    Sprawdzłas to jak koledzy wyzej napisali??
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    8
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Ujazd
    iskra była sprawdzana....nie ma jej....auto robi mój znajomy i nie wie co to takiego może być :( ja już się poddaje:( nie wiem czy to komputer wysiadł czy imobilaizer się wiesza i nie pozwala odpalić auta:( naprawdę już nie wiem:(
    ładne E38. Piękne brzmienie 3-litrowej V8 :) i wymarzona Jasna skórka w środku :)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    to niech zrobi diagnostykę kompem bo tak to se można wróżyć może EWS a może czyjnik położenia wału, a może jeszcze coś tam. Bez kompa daleka droga i dużó może kosztować Cię usunięcie usterki drogą eliminacji.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    8
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Ujazd
    auto nie dawno zrobiłem....winą wszystkiego było coś nadpalonego w komputerze auta przez co padł imobilajzer i on zablokował pompkę.....naprawa imobilajzera wszystko załatwiła.....auto śmiga teraz jak nawiedzone;) i dziękuje panowie za rady...
    ładne E38. Piękne brzmienie 3-litrowej V8 :) i wymarzona Jasna skórka w środku :)

  9. #19
    No to troszkę sie zeszło a i usterka nie najprostsza w znalezieniu.

    Dobrze ze się udało :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •