Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [ pozostale] zatrzasniete kluczyki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin

    [ pozostale] zatrzasniete kluczyki

    pomocy zatrzasniete kluczyki sprawa wyglada tak zatrzymałem sie przed garazem wysiadłem trzasnołem dzwiami i usłyszałem klik i wszystkie dzwi zamkniete auto na chodzie nie wiem czy wybijac szybe a jak to która najtansza pomocy

  2. #2
    A drugi kluczyk nie zadziała? W razie czego bił bym trójkątną z tyłu
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Taniej to chyba zamówić drugi klucz w aso 200zł a z uzbrojeniem 500zł niż tłuc orginał szybki.Tylko ten czas niestety 2tygodnie.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    A ja osobiście jak nie masz podwójnych szyb to wal śmiało tą od kierowcy :)
    Ten trójkąt o którym mówi Jey jest wklejany jak się nie mylę no i może być problem z otwarciem od środka :)))

  5. #5
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Mam pytanie : jak to możliwe żeby centralny zamknął auto na chodzie ? Czy jakieś przeróbki w instalacji stosowałeś ? ... a co do problemu to jak nie masz 2 kluczyka to pozostała tylko szybka lub długi drut i "kombiniren" :?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    powiedz lepiej jak zgasiłeś samochód ;) a co do szyby to ja bym tłukł boczną tylna albo przednią pewnie łatwiej wstawić :)
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    UWAGA!
    Zamknięte auto z kluczyka NIE OTWORZY SIĘ OD ŚRODKA!!! Więc nie zbijaj niczego przez co nie wejdziesz do środka!

    Po drugie zadzwoń na policję i powiedz, że za trzasłeś auto na chodzie i nie masz zapasowego kluczyka. Dadzą Ci numer do wykwalifikowanego zakładu z którego przyjedzie koleś i otworzy Ci auto. Koszt z dojazdem zamknie się w przedziale 150-250zł zależy od miasta.

    Dla czego na policję? Ponieważ ludzie potrafiący otwierać zamki są ludźmi z wyjątkowymi zawodami i są oni rejestrowani na policji! Policja posiada wszystkie dane takich zakładów i osób.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    panowie dziwna sprawa wstałem rano samochód był otwarty stał na zapłonie pb się skonczyło dziwna sprawa ale już wiem zeby nie zamykać dzwi nawet jak samochód chodzi

  9. #9
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Takie problemy to najczęściej coś z alarmem, chyba że była głębsza ingerencja w elektryke. Sprawdź to na wszelki wypadek, kiedyś ktoś pójdzie Ci do auta i zatrzaśnie przez przypadek i znowu bedziesz musial czekać aż Ci się bak wypali.

  10. #10
    Coboss, auto nie było zamknięte z kluczyka, bo kluczyki były w stacyjce a auto było włączone. Tak przynajmniej ja to zrozumiałem. W takim przypadku pozbywając się szyby wystarczy dwa razy pociągnąć od wewnątrz za klamkę i drzwi się otworzą. Tak przynajmniej jest u mnie
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •