Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [ pozostale] zatrzasniete kluczyki

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    UWAGA!
    Zamknięte auto z kluczyka NIE OTWORZY SIĘ OD ŚRODKA!!! Więc nie zbijaj niczego przez co nie wejdziesz do środka!
    Po wybiciu szyby można także wyjąć kluczyki ze stacyjki.Takie proste a nikt nie wpadł :P
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  2. #12
    No chyba że okaże się że tylna trójkątna szyba jest 5 razy tańsza od zwykłych bocznych, to wtedy możesz nie sięgnąć do stacyjki :P
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Trójkącik 60 zł a boczna przednia 100zł,tylna ogrzewana też 100zł ;D
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Trójkącik 60 zł a boczna przednia 100zł,tylna ogrzewana też 100zł ;D
    Gdzie masz takie ceny? To chyba zapas kupie. Ale żeby przejrzyste były i się nie rozklejały warstwy. Z klimakomfort też w tej cenie załatwisz? ;D :] ;)

    Tobiasz a tak z ciekawości to ile miałeś paliwa że wszystko wypalił?

    Może masz ustawione to autoryglowanie i coś się pochrzaniło.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    ja w swoim e38 mam identyczny problem. sama się otwiera, sama zamyka. na dodatek jak się otwiera to i szyby w dół se opuszcza.
    pozdrawiam :)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    paliwa miała około 20 lbo nastepnego dnia cpn tankuje zawsze do full
    sorki za wypowiedzi dzisiaj pijany jestem

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Coboss, auto nie było zamknięte z kluczyka, bo kluczyki były w stacyjce a auto było włączone. Tak przynajmniej ja to zrozumiałem. W takim przypadku pozbywając się szyby wystarczy dwa razy pociągnąć od wewnątrz za klamkę i drzwi się otworzą. Tak przynajmniej jest u mnie
    I w tym momencie chyba znalazłeś winowajce :)

    Tobiasz nie ma czasami problemu z przyciskiem w środkowej konsoli, tym koło popielniczki?
    Może mając otwarte drzwi przypadkowo go nacisnąłeś? Może coś rzuciłeś np portfel czy telefon? Jak nie to może przycisk robi jakieś spięcie, nie był zalany jakąś cieczą?

    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    UWAGA!
    Zamknięte auto z kluczyka NIE OTWORZY SIĘ OD ŚRODKA!!! Więc nie zbijaj niczego przez co nie wejdziesz do środka!
    Po wybiciu szyby można także wyjąć kluczyki ze stacyjki.Takie proste a nikt nie wpadł :P
    No tak ale jak zbijesz tylny trójkącik i by się okazało, że jednak nie idzie otworzyć drzwi ani szyby to jak byś wyciągną kluczyk? :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Co do wcześniejszej wypowiedzi cobossa ,jest taka opcja,sam skorzystałem w Rzeszowie tyle ,że do Astry z podwójnym zabezpieczeniem drzwi,weszli"" tylnymi.,,podjechali goście ,przyglądali się parę minut [zresztą przybyli BMW 3 dla ciekawości]i otwarli ,mieli taką żmijke,nie dali przyglądać się ,najpierw sprawdzili czy nie włamują sie do samochodu który ja chce "dżwignąć" , nie dzwoniłem na policję , tylko z giełdy dali mi nr.tel. z tym ,że potem dał mi gosć wizytówkę i mówił ,że współpracuje z policją-pzdr... :>

  9. #19
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No to fakt. Absolutnie zabraniają patrzenia im na ręce! Nie wolno przy nich stać inaczej nie otworzą. Mi kiedyś demontował zablokowaną stacyjkę. Kolesiowi wyciągnięcie kluczyka i stacyjki zajęło 30 sekund ;D wierzyć mi się nie chciało :)

    Później coś z nią zrobił i odpalił auto. Musiałem podjechać do niego do warsztatu, gdzie zdemontował ją ponownie i naprawił. Kosztowało mnie to 170zł do przejechania miał ok 15km
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Gdzie masz takie ceny? To chyba zapas kupie. Ale żeby przejrzyste były i się nie rozklejały warstwy. Z klimakomfort też w tej cenie załatwisz? ;D :] ;)
    Ja nie załatwiam,na alleagro znalazłem w dwie minuty ;)
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •