Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: lol!!! nieczęsty widok, piękna i dyskretna zarazem

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    198
    BMW
    e38 740i,
    Skąd
    Sanok
    To moje e32, jest przecież w galeri więc nie wiem dlaczego udajecie że nie wiecie kogo to :D z tym silnikiem to małe nieporozumienie, montowałem opis na szybko i taki szkolny błąd w opisie popełniłem, z xenonami to raczej nie ściema, są oryginalne i tak jak ktoś pisał wyżej nieczęsto były spotykane w tych latach,

    Z tym EDC to ręce opadają jak czytam, dwie wtyczki są na amortyzatorach ale na dole w goleniu !!!! pokażcie mi zdjęcia wtyczek na kielichach bo nie uwieże jak nie zobacze,

    Auto to nie żaden wał, poprostu kupiłem od kogoś kto sprzedał je mi jako zwykłe e32 750 nieświadomy tego że jest to highliner, był mały problem z hamulcami ale sprawa zostałą opanowana i wszystko już działa, miałem ją zostawić dla siebie ale mój wół roboczy kończy sie a bemka raczej nie nadaje sie na auto robocze :D
    Jak ktoś nie jest czegoś pewny to niech zapyta tutaj lub zadzwoni, bez sensu jest pisanie głupot o czymś czego sie nie widziało, narazie nikt nie oglądał auta więc nie widze podstaw żeby pisać że z autem jest coś nie tak

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11343169

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    76
    BMW
    e32 730 V8 92'
    Skąd
    Radziwiłłów
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ew widział bym ją w zgnitej zieleni ;)
    Sądzę, że oxford green metalic byłby w jej przypadku najwłaściwszy... I do tego felga BBS (nawet 16")... Poza tym choruje na widok Highline'a :) i wersji "Racing Dynamics"... :)
    e38 vs e32

  3. #23
    Oj kolego dziś nie łatwo sprzedac wóz i do tego rzadki.

    Naprawdę ten HighLiner jest świetny. Ładnie się prezentuje i oprócz małej korozji pod lampą i obicia na drzwiach nie widzę nic złego.

    Ale skoro to bezwypadek, to wybacza wszystko. Samochód ma niemal 20 lat!!

    Oczywiście że EDC w E32 ma wtyczki na goleniach. Dwie duże. Sam miałem w swoim E32 740i

    Powodzenia Lord Lukasz
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #24
    No Highliner od dawna za mną chodzi. Może wkrótce, kto wie...
    EDC wtyki na kielich amorów miało dopiero w E38. A kolor rzeczywiście mógłby być jakiś ciekawszy
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    198
    BMW
    e38 740i,
    Skąd
    Sanok
    Wiem że nie łatwo sprzedać takie auto ale w dramatycznej sytuacji nie jestem, jak nie sprzedam to założe 17tki BBS RC bo mam prawie gotowe i spróbuje na wiosne.

    Tak dokładnie pod lampą tył jest troche korozji, drzwi drapnięte na dole i klapka od wlewu paliwa ma też pryszcza, zrobić to nie jest problem ale zrobie zaprawki, przyjedzie jakiś dziwny człowiek i powie mi że auto miało dzwona z każdej strony bo ma robione zaprawki więc wole oddać je w takim oryginalnym stanie, przynajmniej wiadomo co i jak

    Denerwuje mnie tylko pisanie głupot przez osoby które zapewne niewidzą do końca co to jest EDC, napiszą na forum tekst typu było coś kombinowane z autem bo nie ma wtyczek od EDC na kielichach i potem dostaje maile typu dlaczego nie ma wtyczek na kielichach bo wielu kupujących szuka info na temat różnych spraw na forach

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Lord Lukasz
    Wiem że nie łatwo sprzedać takie auto ale w dramatycznej sytuacji nie jestem, jak nie sprzedam to założe 17tki BBS RC bo mam prawie gotowe i spróbuje na wiosne.

    Tak dokładnie pod lampą tył jest troche korozji, drzwi drapnięte na dole i klapka od wlewu paliwa ma też pryszcza, zrobić to nie jest problem ale zrobie zaprawki, przyjedzie jakiś dziwny człowiek i powie mi że auto miało dzwona z każdej strony bo ma robione zaprawki więc wole oddać je w takim oryginalnym stanie, przynajmniej wiadomo co i jak

    Denerwuje mnie tylko pisanie głupot przez osoby które zapewne niewidzą do końca co to jest EDC, napiszą na forum tekst typu było coś kombinowane z autem bo nie ma wtyczek od EDC na kielichach i potem dostaje maile typu dlaczego nie ma wtyczek na kielichach bo wielu kupujących szuka info na temat różnych spraw na forach
    Widzę aluzję do mojej wypowiedzi, niepotrzebną i obraźliwą, stwierdzam fakt bo mam drugie e32 które ma wtyczki na kielichach więc bardzo proszę nie kwestionuj mojej wiedzy :) Na zdjęciu moje byłe e32 z takimi właśnie wtyczkami. A wracając do Twojego e32 Co szykuje się do roboty? :) / nie mogę dorzucić zdjęcia ale niewierzącym chętnie wyślę :)

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Ehhh, EDC było wkładane do e32 prawdopodobnie w 3 różnych wersjach. Auta z końca produckji mają zakodowane w VIN pozycje "EDC III", podczas gdy starsze modele mają EDC bez żadnego przypisu.

    Wtyczki przy amortyzatorach z przodu stare mają gniazda od góry, nowsze nie mają twyczek od góry, oto i cała tajmnica i obiekt sporu.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    krótko i na temat :D gratuluje obeznania :)

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Wtyczki przy amortyzatorach z przodu stare mają gniazda od góry, nowsze nie mają twyczek od góry, oto i cała tajmnica i obiekt sporu.
    I kolejna sprawa o której nie wiedziałem ;)

    Pozostaje nam nic innego jak spotkac się na piwku ;)

    Faktycznie miałem EDC III ale to `94 stad ostatni wypust.

    Pozdrawiam :papa:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Heheheh



    "dzieńdobry" ;D
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •