Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: nierowna praca silnika na benzynie i na LPG

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    10
    BMW
    e38
    Skąd
    gdynia

    nierowna praca silnika na benzynie i na LPG

    Witam, mam problem z silnikiem, nierówno pracuje na wolnych obrotach i szarpie w trakcie jazdy, najbardziej czuć przy predkości 110-130 km/h. Ten problem mam juz od 2-3 miesiecy i caly czas sie nasila, na poczatku nierowno pracowal tylko jak byl zimny, a teraz nawet jak sie rozgrzeje.
    Wszytkie błedy ktore wykazal komputer wyeliminowane tj. przepływomierz, sondy lambda, czujniki temperatury. Oprucz tego wymienione: cewki, uszczelki pod kolektorem ssacym, swiece.
    Nie wiem co mam teraz robic, mechanicy rozkladaja rece, jedyna nadzieja na tym forum.
    Za udzielenie pomocy z góry dziekuje.

    Pozdrawiam Michal

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Sorka widze że masz LPG, więc w LPG szukaj przyczyny, jeśli Twoja instalacja daje błedy lub posiada awarie to nic Ci z tego że ustawisz dobrze benzyne, i tak zaraz się rozkalibruje i będzie to samo. Sprawdz swoje LPG.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Ja bym dobrze sprawdził jeszcze raz silnik pod względem zasysania lewego powietrza. Może gdzieś winne jest podciśnienie. Jak się ma temat odwieczny czyli odma? Nie puszcza Ci kopcia białego dymu od czasu do czasu? Jaki przepływomierz założyłeś zamiennik czy oryginał?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    10
    BMW
    e38
    Skąd
    gdynia
    Cytat Zamieszczone przez Danek25
    Ja bym dobrze sprawdził jeszcze raz silnik pod względem zasysania lewego powietrza. Może gdzieś winne jest podciśnienie. Jak się ma temat odwieczny czyli odma? Nie puszcza Ci kopcia białego dymu od czasu do czasu? Jaki przepływomierz założyłeś zamiennik czy oryginał?
    Jezeli chodzi o spaliny to nie kopci. Przeplywomierz kupilem orginal ale uzywany na ktorym komputer nie wykazuje bledow na starym pokazywal.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •