Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Do czego są te kable i wtyczka w bagażniku?? (foto)

  1. #1
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Do czego są te kable i wtyczka w bagażniku?? (foto)

    Witam.Pytanie ponawiam w tym dziale gdyż temat został poruszony już w dziale kupię ale mysle że tu szybciej uzyskam info.Zastanawiam sie nad zamontowaniem radia cd ewentualnie zmieniarki w bagażniku.Auto nie było nigdy wyposazone w takie cudo ale znalazłem jakąś wtyczke i 2 kabelki po lewej stronie za boczkiem w bagażniku.Do czego one służą???

  2. #2
    Na pierwszy rzut okiem wygląda to na wtyczkę do podłączenia nawigacji, telefonu.... Rozumiem, że ta wtyczka znajduje się za lewą lampą?

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    znajduje się tak jak piszesz za lewą lampą i jest wciśnięta na taki zatrzask że po przekręceniu wychodzi i można ją gdzieś podpiąć ale gdzie?navi-ok ale mam kaseciaka zwykłego a nie monitorek lcd, telefon-nie mam też ;)co do tych dwóch przewodów to chyba jest +/-..

  4. #4
    No to jak wcześniej napisałem, są to kable do podłączenia navi i telefonu.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    no to jak bym zmieniarke chciał podłączyć to i tak muszę poprowadzić przez całe auto kabelek ;/ to czyli najprościej jednak kupić cd bmw ale wtedy klawisze multifunkcyjne nie będą chodziły i nic mi tu nie pasuje... 8/

  6. #6
    Wygląda na to, że nie będzie łatwo.... ;)

  7. #7
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    z tego co widzę zostanę przy transmiterze -gniazdo zapalniczki-stacja fm i gra.....ale to nie ten dzwięk jak z cd ;/ Znalazłem na allegro wzmacniacz bmw i widzę że właśnie tam jest taki wtyk jak ta wtyczka ;)wiec to jest od wzmacniacza ;/

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Witam

    Tak jak wcześniej pisałem nie jest to żadna wtyczka do wzmacniacza, lecz jest to wtyczka do telefonu !!! Każde E38 posiada taką wtyczkę. W tej sytuacji, niestety ale musisz ciągnąć ten przewód do zmieniarki przez całe auto.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •