Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: ile za zadbane e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    BMW
    Audi A3 , bedzie 728
    Skąd
    wroclaw

    ile za zadbane e32

    http://motoallegro.pl/item860225459_bmw_e32_735i.html

    http://motoallegro.pl/item858220914_...kazja_e32.html

    http://motoallegro.pl/item864024270_...le_alu_m5.html

    witam:) jestem nowy na forum, w nowym roku chce kupic e32i byc wreszcie posiadaczem wymazonej 7er ;)

    dostane cos sensownego w cenie do 9 tys? najlepiej r6:) ta ze zgorzelca wyglada zdrowo tylko cena strasznie niska i ten blos....

    powiedzcie mi jeszcze ile wychodzi ubezpieczenie takiego auta? nie mam znizek za to same zwyzki :D moge ew zostac wspolwlascicielem z osba ktora ma 60% znizek

    dzięki za pomoc

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Co do ubezpieczenia, to poszukaj w necie kalkulatorów stawek róznych firm ubezpieczających i wtedy po podaniu róznych danych otrzymasz skalkulowaną dla siebie stawkę ubezpieczenia.
    Myślę, że w cenie 9-10 tys zł dostaniesz już coś konkretnego. Chociaż czasami warto rozważyć, czy nie opłaca sie kupić taniej i trochę samemu porobić - wtedy wiesz co masz (nie piszę tu oczywiście o złomach w cenie 2-3 tys zł). Cena nie zawsze idzie w parze z rzeczywistą wartością auta ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267

    Re: ile za zadbane e32

    Cytat Zamieszczone przez arval
    powiedzcie mi jeszcze ile wychodzi ubezpieczenie takiego auta? nie mam znizek za to same zwyzki :D moge ew zostac wspolwlascicielem z osba ktora ma 60% znizek
    Współwłaściciel ze zniżkami 60% i brak zwyżek z mojej strony we Wrocławiu wychodzi mnie około 900 zł rocznie. Wynika z tego, że stawka podstawowa to trochę ponad 2000 zł.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    BMW
    Audi A3 , bedzie 728
    Skąd
    wroclaw
    dzięki za odp, a jak te auta z linków?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    moim zdaniem tylko to trzecie auto jest do czegokolwiek podobne i cena odpowiada jego wartości i zdrowemu rozsądkowi.

    pierwszy link:
    auto dość mocno grzebane. obniżone zawieszenie więc pewnie całość będzie zużyta i do wymiany na już (większe obciążenia), zmieniona maska, grill i dokładka do zderzaka od 750,
    stożek od razu do wywalenia jeśli to ma chodzić dobrze na wolnych obrotach i znośnie palić, kolektor dolotowy pomalowany na czarno, przyciemniane szyby to może i fajny bajer w Pcimiu Dolnym ale w dużym mieście myślę że dość szybko skończy się utratą dowodu rejestracyjnego.

    drugi link:
    przód właściwy dla tego modelu, ale jestem na 99,9% przekonany że to auto znam z allegro od dawna. Nie jestem pewien tylko czy widziałem je podczas przeglądania ofert rutynowo (nie robiłem tego od jakichś 3 miesięcy a wiec tez dawno) czy też może dwa lata temu jak szukałem czegoś dla siebie. W każdym razie było max 2 lata temu na allegro. Nie wiem czy listwy wokół auta mogły byc srebrne ale wydaje mi się, że są malowane i powinny być czarne (guma). Ciężko powiedzieć cokolwiek o stanie auta - ze zdjęć nienajgorzej choć tuning mnie obrzydza ale to kwestia gustu i żaden argument. Kupno tuningowanego auta najczęściej wiąże się z systematycznym odtuningowywaniem go przez kolejne miesiące. Cena moim zdaniem zupełnie nieadekwatna do rocznika i do stanu wizualnego. O jakieś 100%.

    trzeci link:
    świetne fotele - tak jak w pierwszym, szeroki grill a więc zmieniany razem z maską (w 730i był od marca 1991 w modelach z silnikiem M60), WIZUALNIE ładny, zero tuningu i udziwnień (a co za tym idzie niespodzianek), cena adekwatna do rocznika - nadwyżkę kasy przeznaczysz na naprawy i zamianę BLOSa na sekwencję jeśli tak wolisz ale póki co możesz jeździć tanio. Facet wprost pisze o uszkodzeniach zawieszenia co go trochę uwiarygodnia.

    P.S. cena w okolicach 5 tysięcy za w zasadzie 20to letnie auto to nie jest tanio - w chwili obecnej za 10-11 tysięcy można już kupić zajeżdżone ale jeszcze nadal w pełni sprawne e38 z pierwszych roczników (94-95). Wariatów którzy próbują sprzedać 20to letnie e32 po ostrym tuningu raczej tylko wizualnym za 10 tysięcy należy potraktować z przymrużeniem oka i poobserwować jak długo ich ogłoszenia wiszą na allegro czekając na młodego niedoświadczonego napaleńca zaraz po kursie na prawko z wolną gotówką...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    BMW
    Audi A3 , bedzie 728
    Skąd
    wroclaw
    mi tez ta ze zgorzelca ( 3 link ) najbardziej sie podoba, ale myslalem ze 4.5 k to podejrzanie malo i troche mnie teraz zaskoczyles. Jesli sie utrzyma na allegro do czasu jak bede kupowal to sie przejade daleko nie mam. Widze ze jestes z wroclawia wiec jesli bedziesz mial na oku cos ciekawego z oklic to daj znac prosze :)

    a moze cos z DE? 1500 +- to auta tylko od kebabów?:D

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    arval, zapraszam do działu "przedstaw sie i swoja..." zgodnie z pkt 5 regulaminu forum który zaakceptowaleś rejestrując sie na forum!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Ja też bym się bardziej zainteresował autem z Zgorzelca. Szeroki grill nie zawsze od razu musi budzić podejrzenia. Często właścicielom 7er e 32 bardziej podoba się szeroka nera i zmieniają atrapę, maskę, listwę zderzaka. Dużym plusem są również sportowe fotela.
    TYLKO BMW 7

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Pomału dochodzę do wniosku, że zadbane e32 w jakimś fajnym wyposażeniu i żeby nie było to v12 to naprawdę rzadkość. Tu jest fajna z krakowa straszna szkoda dla mnie, że nie ma chromów bo brak ich strasznie mi przeszkadza. Fajnie jakby miała spryskiwacze na reflektory. Jakbym miał kupować e32 za taką kasę to musiała by być mocno doposażona.

  10. #10
    Ta ostatnia z Krakowa naprawdę ładna. Nie powiem.

    Tym bardziej że E32 to piękny i strasznie rzadki model (zadbany oczywiście)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •